Пользовательское соглашение

Викладений нижче текст є офіційною публічною пропозицією суб’єкта підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця Дяченко Богдана Сергійовича укласти договір купівлі-продажу товару, розміщеного на веб-сайті: https://velogo.com.ua/ua (надалі – «Товар»), на встановлених в даній оферті Продавцем умовах, відповідно до правил ст. 634 ЦК України.

1. Продавець

Продавцем товару виступає фізична особа-підприємець Дяченко Богдан Сергійович, зареєстрований за адресою: Україна, 04128, місто Київ, вул. Академіка Туполєва , буд. 7-А, кв. 16, ідентифікаційний код: 3590009495, IBAN UA033052990000026003005008449.

2. Покупець

Покупцем товару буде вважатись будь-яка особа, яка здійснила оплату вартості товару.

3. Предмет договору

Предметом договору купівлі-продажу за кожним Договором будуть виступати товари, які вказані в замовленні.

4. Ціна договору, порядок оплати та доставки

Ціна договору в кожному випадку визначається сумою вартості товарів, вказаних у замовленні, а порядок оплати, строки та інші умови його передачі Покупцеві визначаються за правилами, які розміщені в розділі «Доставка та оплата» за посиланням: https://velogo.com.ua/ua/dostavka-i-oplata

5. Обмін та повернення товару

Правила обміну та повернення товарів розміщено у розділі «Обмін та повернення» за посиланням: https://velogo.com.ua/ua/obmen-tovara.

6. Гарантійні зобов’язання

Загальні положення про виконання гарантійних зобов’язань та гарантійні строки містяться у розділі «Гарантія» за посиланням: https://velogo.com.ua/ua/garantiia. Детальні умови виконання гарантійних зобов’язань на кожен товар визначаються окремо.

7. Порядок розгляду та вирішення претензій Покупців

Розгляд та вирішення претензій Покупців щодо недоліків товару здійснюється за правилами, які визначені в Законі України «Про захист прав споживачів».

8. Як прийняти цю пропозицію

Пропозиція укласти договір купівлі-продажу вважається прийнятою, а сам договір вважається укладеним з моменту, коли Покупець надіслав Продавцеві замовлення на конкретний товар, натиснувши кнопку «Подтвердить заказ».

9. Інші умови

9.1. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення.

9.2. Покупець підтверджує, що з моменту оформлення Замовлення, він з правами, які передбачені Законом України «Про захист персональних даних», ознайомлений. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram