Насоси компактні

304 товари
Бренд: Lezyne
Код: 4712805 978083
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lezyne
Код: 4710582 541889
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lezyne
Код: 4710582 541872
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

В арсеналі у велосипедиста може бути безліч різних аксесуарів, які полегшують йому життя. Серед усього цього є деякі речі, які просто незамінні у поїздках. Одна з таких корисностей – компактний насос. Без нього вирушати у далеку подорож ми б украй не рекомендували. Та що там казати, навіть у звичайну поїздку вихідного дня їхати не варто без такого девайсу. Якщо, звичайно, не хочете йти додому пішки після першого ж проколу.

Що потрібно врахувати, вибираючи компактний насос для велосипеда?

В наявності нашого інтернет-магазину Velogo ви побачите безліч різноманітних велонасосів. Вони можуть бути виконані з різних матеріалів, мати різні габарити та ергономіку. Але ці параметри мають другорядне значення. Вибираючи компактний насос, приділіть особливу увагу таким речам:

  • Об'єм насоса
  • Тип клапана
  • Максимальний тиск

Об'єм, мабуть, найважливіший критерій. Адже від нього залежатиме, наскільки швидко йтиме процес накачування. Всі компактні моделі мають відносно невеликий об'єм через маленькі розміри. Тому використовувати його як компактний насос для мотоцикла буде дуже зручно. Тому що вам знадобиться дуже багато часу для накачування. За обсягом всі велонасоси діляться на шосейні та MTB. Колесо гірського велосипеда набагато ширше, тому вам знадобиться насос зі збільшеним об'ємом, щоб накачувати колеса швидко і без зусиль. Такі моделі мають більший розмір або мають телескопічну форму, щоб за один хід набрати в колесо якнайбільше повітря.

Якщо ви підбираєте компактні велосипедні насоси для шосейника, то можна сміливо брати невеликі моделі. Через вузьку камеру, такому насосу зовсім не потрібен великий об'єм. При виборі логічніше звернути увагу на його максимальний тиск. Шосейне колесо розраховане під великий тиск, у рази більше за гірське. Тому насос має без проблем працювати з тиском до 10 атмосфер. А ось гірському велосипеду такий насос буде зайвим, тому що його колеса розраховані до 4-5 атмосфер.

Перед тим, як купити компактний насос велосипеда, переконайтеся, що ви не помилилися з типом клапана. Усі сучасні насоси розраховані під велосипедний або автоніпель. Нерідко насоси виконуються одразу під обидва типи клапана. Це робить його універсальним, істотно полегшуючи завдання по підбору.

➜ Насоси компактні – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Насоси компактні у 2024 році?
➜ Яка ціна на Насоси компактні?
❤️ Чому варто обрати Насоси компактні у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram