Підсідельні штирі (труби)

127 товарів

Підсідельна труба з’єднує сидіння і раму, відповідає за регулювання положення сідла і навіть гасить ударне навантаження на тазові кістки. Неправильно підібрана довжина призводить до незручної посадки, яка тягне за собою дискомфорт, біль і сповільнену реакцію. Через можливі негативні наслідки вибору підседла приділяється особлива увага.

Жорсткий або амортизуючий підсідельний штир

Комплектуючі прийнято ділити по здатності зменшувати ударне і вібраційне навантаження на тіло велосипедиста. Якщо на байк встановлено підсідельний штир з амортизацією, велосипед називають Двохпідвіс. Різниця між комплектуючими така:

  • Жорсткий. Простий в експлуатації і надійний варіант.
  • Амортизатор. Примхливий механізм, що ефективно гасить поштовхи.

У першому випадку мається на увазі звичайна труба з алюмінію, сталі, вуглепластика або титану. Найбільш популярні сталеві і алюмінієві моделі, однак дорогий титан обходить їх по міцності. Надлегкий карбон використовується на гоночних велосипедах.

Амортизатори діляться по напрямку роботи та ефективності. Якщо райдер націлився на підсідельний штир з амортизатором, купити в Україні за ціною виробника його пропонує наш магазин.

Підсідельний затиск або хомут

Для установки підсідла необхідне особливе кріплення. Тип кріплення визначає, наскільки легко буде регулюватися нахил і висота сідла. При необхідності хомут можна придбати окремо. Замки діляться на кілька різновидів:

  • Одноболтові. Недорогий, вразливий до поломок варіант.
  • Двоболтові. Не найдешевше, зате міцне кріплення, що плавно регулюється.
  • Знімні. Великовагова, але надійна конструкція.

Поради велосипедистам

Вибираючи комплектуючі, слід враховувати сумісність по ряду параметрів, і довжина підсідла – найважливіша характеристика. Щоб запчастина не вийшла з ладу раніше часу, не можна висувати трубу таким чином, щоб стала видна спеціальна мітка. Райдерам, які вважають за краще варіювати висоту посадки, слід звернути увагу на моделі з можливістю додаткового регулювання.

Купити в Україні амортизаційний підсідельний штир, жорстку або телескопічну модель пропонує інтернет-магазин VeloGO. На сайті представлена продукція Kalloy, Cannondale і інших іменитих марок. Фахівці фірмової майстерні готові поділитися порадами щодо встановлення та налаштування комплектуючих.

➜ Підсідельні штирі (труби) – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Підсідельні штирі (труби) у 2024 році?
➜ Яка ціна на Підсідельні штирі (труби)?
❤️ Чому варто обрати Підсідельні штирі (труби) у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram