Гальмівні ручки

148 товарів

Часом прості аксесуари впливають на комфорт і безпеку велосипедиста не менш, ніж дорогі і складні компоненти. У роботі системи гальмування бере участь багато важливих елементів, але запускає процес гальмівна ручка. Цей невеликий пристрій визначає, чи зможе райдер вчасно зреагувати на небезпечну ситуацію, тому не варто недооцінювати його роль. Бажаючим замінити зламаний або застарілий механізм доступний багатий вибір в різних цінових категоріях.

Як працюють основні і додаткові гальмівні ручки

Комплектація сучасного велосипеда передбачає наявність заднього і переднього гальма, і робота кожного регулюється окремим пристроєм. На ліву і праву сторону керма встановлюється по регулятору з підведеним тросом або гідролінією. При використанні ручки натягується трос або підвищується тиск рідини, а колодки стискають обід або диск.

Гальмівні ручки для шосейного велосипеда мають здвоєну конструкцію. Допоміжної парою зручно користуватися на крутому спуску, коли велосипедист вимушено змінює посадку. Працюють додаткові компоненти за тим же принципом, що і базовий комплект.

Існуючі варіанти

Вибрати гальмівні ручки на велосипед досить просто, адже рішення зводиться до визначення найбільш ергономічного і витривалого виробу. Пальці райдера повинні легко дотягуватися до компонента, також бажана плавна робота виробу. Між доступними моделями є такі відмінності:

  • За матеріалом. Пластик приємніший на дотик, особливо в прохолодну погоду, однак карбон дозволяє відняти кілька грамів з загальної ваги байка.
  • По формі. Компонент може бути цілісним або перфорованим, зігнутим під різними кутами або колінчатим, широким або вузьким, рухомим або жорстко зафіксованим.
  • У моноблоках гальмівні ручки суміщені з перемикачем швидкостей. В інших випадках це самостійний елемент.

Продаж і установка комплектуючих

В інтернет-магазині VeloGO можна купити гальмівні ручки на велосипед з доставкою по Україні. У каталозі представлена продукція міжнародних марок, включаючи Shimano і Tektro. Точну інформацію про сумісність компонентів можна отримати у досвідчених консультантів. Київська майстерня пропонує гостям і жителям столиці якісний монтаж та налагодження комплектуючих. Так само, вам знадобляться гріпси. Щоб придбати обраний товар або послугу, залиште онлайн-замовлення або зателефонуйте.

➜ Які купити недорогі Гальмівні ручки у 2024 році?
➜ Яка ціна на Гальмівні ручки?
❤️ Чому варто обрати Гальмівні ручки у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram