Покришки 24 дюймів

68 товарів
Бренд: Schwalbe
Код: 11126417.02
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Schwalbe
Код: TIR-O3-212
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Schwalbe
Код: 11125407.02
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Mitas (Rubena)
Код: 5-10952085
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Mitas (Rubena)
Код: 5-10952713
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань

Невеликі колеса дуже популярні у сегменті дитячих та підліткових велосипедів. Якщо гума відслужила свій термін служби, то настав час купити потрібні покришки на велосипед 24. Іноді підлітки можуть нещадно ставитися до гуми велосипеда. Часте гальмування юзом призводить до швидкого зношування, яке не можна ігнорувати.

Як не помилитися з вибором покришки на велосипед 24?

При покупці нової гуми дуже важливо знати її розміри, щоб унеможливити будь-які помилки. Перед тим, як вибрати нові шини, зверніть увагу на такі записи на старих:

  • Позначення діаметра та ширини покришки в дюймах. Зазвичай цей запис виглядає якось так: 24х2.0. За допомогою цього запису консультант зможе легко зрозуміти, яка саме шина потрібна для даного велосипеда.
  • У разі, якщо такого позначення немає, то буде вказано розмір шини міжнародної класифікації. Вона вказується в такий спосіб: 54-507. Число до тире позначає ширину, а значення потім відображає діаметр, який має колесо 24 дюйми без покришки. Таке позначення також може використовуватись при підборі.

Знаючи такі параметри, можна легко вибрати шину, яка підійде на велосипед без проблем. За допомогою них можна легко обрати самому або просто назвати дані цифри консультанту.

Як вибирається покришка 24 за типом протектора?

Від малюнка протектора залежатиме накат і зчеплення велосипеда в різних умовах. Вибирати його слід, виходячи з того, де проходитиме їзда найчастіше.

  • Гума з гладким протектором без зачепів зветься “слік”. Їзда на асфальті з ними – саме задоволення. Велосипед відмінно розганятиметься і без проблем утримуватиме набрану швидкість. Однак магія сліків працює лише на асфальті. На бездоріжжі така шина на велосипед 24 може погіршити керованість.
  • Протектор у форматі "напівлик" - золота середина. Саме таку гуму найчастіше купують для поїздок в місті на підліткові велосипеди. Вона має гарний накат, а також не підведе на бездоріжжя завдяки бічному агресивному протектору.
  • Агресивні позашляхові покришки мають зачепи по всій поверхні. Ця гума на велосипед 24 чудово показує себе там, де немає асфальту. Але на асфальті вона може ускладнювати розгін і підтримку швидкості.

Вибирайте протектор, зважаючи на те, де планується використовувати велосипед. І тоді поїздки принесуть максимум користі для здоров'я та задоволення.

Скат на велосипед 24: тонкощі вибору по ширині

Ширина гуми відповідає за зчеплення колеса із поверхнею. Чим вона більша, тим більше зчеплення і гірше накат. І, навпаки, вузька покришка буде дуже легко їхати, але керованість у неї буде гірша.

При підборі даного параметра варто враховувати, що обід на 24 дюйми і сама рама велосипеда мають обмеження максимальної та мінімальної ширини покришки. Найоптимальніший варіант - придбати покришку з такою самою шириною, що й стара. Це дасть 100% упевненості, що вона підійде і не доведеться її повертати. Якщо ж є бажання взяти ширший варіант, то простежте щоб така гума 24 без проблем влізла в раму і вилку велосипеда.

У магазині VeloGO ви зможете підібрати гуму і для підліткових велосипедів, і для інвалідних візків. Якщо ви сумніваєтеся у виборі, просто зателефонуйте нашим консультантам. Назвіть параметри старій покришці і вони без проблем підберуть ідеальну заміну старій зношеній гумі для велосипеда.

➜ Покришки 24 дюймів – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Покришки 24 дюймів у 2024 році?
➜ Яка ціна на Покришки 24 дюймів?
❤️ Чому варто обрати Покришки 24 дюймів у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram