Замки сегментні

73 товари

Якщо велосипед регулярно використовується як транспорт, то варто подбати про його безпеку. Байк регулярно доводиться залишати на вуличних парковках і в цей час він стає ласим шматочком для викрадачів. Для надійного захисту велосипеда можна використовувати сегментний велозамок - один із найсучасніших і найпросуненіших. Його вигадали відносно недавно, але він уже встиг порадувати всіх просунутим захистом та безліччю корисних властивостей.

Які плюси має сегментний велозамок для велосипеда?

Сьогодні на ринку є багато замків на велосипед. У вас буде вибір між тросовими, ланцюговими та U-подібними. Але саме сегментний замок отримав ідеальний баланс між надійністю та зручністю використання. Він складається з багатьох сталевих пластин, які надійно з'єднані між собою. Встановлення велосипеда займає дуже мало часу. Потрібно розгорнути секції пластин і просмикнути замок через раму та колесо. Далі він просто пристібається за щось, подібно до тросового або ланцюгового.

Які сильні сторони має замок для велосипеда сегментний?

  • Міцність. Такий тип замку може впевнено конкурувати з ланцюговими та навіть з U-подібними.
  • Компактні розміри. Саме за це його люблять мільйони велосипедистів. Його дуже зручно транспортувати.
  • Сучасний вигляд. Погодьтеся, возити з собою товстий ланцюг – це незручно та не дуже стильно.

Тільки за цими трьома причинами варто купити надійний сегментний замок на велосипед. Дуже часто необхідний справді потужний захист, але при цьому хочеться мати бонус у вигляді компактних габаритів. У таких випадках покупка такого типу замку буде повністю виправдана.

Сегментний велозамок: головні переваги

Яким ви хотіли б бачити велосипедний замок, якщо часто доводиться кататися містом? Перше, що спадає на думку, це компактні габарити. У цьому сегментний велозамок справді досяг успіху. У складеному вигляді він займає дуже мало місця, а безпека пропонує лише на рівні ланцюгових замків. Він компактно складається у чохол, який можна перевозити прямо на рамі. З ним вам не потрібно морочитися над рюкзаком чи сумками. Він зручно розташовується на рамі велосипеда і чекає на ваше використання.

Ціна на сегментний велозамок може відрізнятися. Ось кілька факторів, які можуть впливати на його вартість:

  • Товщина та габарити пластини
  • Механізм замку: кодовий чи ключі.
  • Додаткові особливості ергономіки

Від товщини і габарит залежить міцність. Чим товстіша пластина, тим складніше злодії його зламати. Якщо ви збираєтеся залишати велосипед без нагляду надовго, тоді варто придбати потужніший замок.

Сегментний замок будь-якого бренду наш магазин рекомендував придбати через його широкі варіації виконання. Ви можете вибрати між варіантом на ключі або кодовим. Варіант на ключі підійде для використання однією людиною. А кодовий можна легко використовувати на парковці на два велосипеди відразу.

Всі ці особливості роблять сегментний замок вдалим вибором для тих, хто хоче надійності та безпеки одночасно.

➜ Замки сегментні – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Яка ціна на Замки сегментні?
❤️ Чому варто обрати Замки сегментні у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram