Гальма та гальмівні колодки для велосипеда

Безпека в велоспорті – не порожній звук, адже від вжитих заходів залежить людське життя. Пильна увага покупців звернена на велосипедні гальма, що дозволяють комфортно почувати себе на дорозі. Виробники пропонують безліч механізмів в різних цінових категоріях, тому завжди є можливість відремонтувати або проапгрейдить улюблений байк. Правильно підібрати запчастини на зміну допоможе наш огляд.

Світлі і темні сторони V-brake

Кліщові, кантільоверні і ролерні велогальма використовуються нечасто, поступившись пальмою першості векторним і дисковим моделям. Вироби першого типу представлені простою конструкцією – є два важелі з гальмівними колодками, які по команді затискають обід. Сигнал надходить з притискної ручки, розташованої на кермі. Проста і елегантна система швидко витіснила конкурентів завдяки наступному співвідношенню переваг і недоліків:

  • Доступна вартість і легкість в обслуговуванні.
  • Мінімальна вага.
  • Повна взаємозамінність бюджетних і дорогих моделей.
  • Чутливість до погіршення погодних умов.
  • Погана робота при викривленні ободів.
  • Низька модуляція навіть при гарному налаштуванні.

Дискові гальма на велосипед: ціна і якість

Не всі велосипедисти готові миритися зі слабкостями ободних моделей, особливо коли мова заходить про катання по бруду і снігу. Вимогливим райдерам виробники пропонують дискові системи, які передають гальмівне зусилля на калипер. Наявність гальмівного диска зменшує втрати на тертя, виключає перегрів і підвищений знос обода. Приводи бувають двох типів:

  • Механічні. Дешевші і простіші в обслуговуванні.
  • Гідравлічні. Максимальна ефективність і ускладнений ремонт.

Дискові вироби дорожчі ніж V-brake, але довговічність і хороша модуляція виправдовують витрати. При покупці бажано порівнювати характеристики конкретних моделей, так як бюджетна гідравліка може поступатися дорогій механіці.

Фірмові комплектуючі недорого

Інтернет-магазин VeloGO запрошує купити гальма на велосипед з доставкою по Україні. У нашому каталозі представлені дискові, обідні та інші системи, ротори, колодки і ручки. Ми закуповуємо продукцію безпосередньо у перевірених виробників, включаючи Shimano і XLC. Усі позиції забезпечені наочними фотографіями та переліком ключових характеристик. На додаткові питання про комплектуючі готові відповісти досвідчені консультанти.

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram