Механічні дискові гальма для велосипеда

44 товари

Єдино вірної комплектації байка не існує, особливо якщо оцінюється система гальмування. Просунуті райдери радять новачкам купити велосипед з дисковими гальмами, щоб відчути переваги прогресивного оснащення. Подібні комплектуючі дійсно вважаються передовими, що дозволило їм відібрати левову частку ринку у класичних обідних моделей. Виробники випускають кілька типів таких механізмів.

Пристрій дискових гальм для велосипеда

Конструкція пристрою на подив проста. В основі лежить сталевий диск з каліпером, що прикріплюється до втулки з лівого боку. Поруч встановлюються колодки, які в потрібний момент сповільнюють колесо. Гальмівна ручка впливає на каліипер по тросику або гідролінії, що визначає вид виробу:

  • Механічний. Високоефективна, вимоглива до обслуговування система.
  • Дисковий. Недешевий, але дуже надійний пристрій з прекрасною модуляцією.
  • Гібридний. Рідкісний варіант, що поєднує механіку і гідравліку.

Також можна розділити моделі за способом роботи калипера. Як правило, у механічних виробів рухлива тільки одна колодка, а друга потребує частого регулювання. Гідравліці майже не потрібна настройка, але самостійний ремонт «у полі» неможливий.

Переваги дискових гальм в порівнянні з обідними

Чи варто купити дискові гальма на велосипед, якщо в наявності недорога механіка? Рішення залежить від потреб і бюджету велосипедиста, а прийняти його допоможуть наступні плюси дискових систем:

  • Рух колеса сповільнюється швидше.
  • Менше сил йде на повсякденний догляд.
  • Бруд і сніг не становлять небезпеки.
  • Наявність «вісімок» не впливає на ефективність роботи.
  • Гальмівне зусилля регулюється дуже плавно.

Головний недолік дискових гальм на велосипеді – ціна запчастини, подальшого обслуговування та ремонту. Втім, прекрасні характеристики з лишком окуповують будь-які вкладення.

Важливі моменти

При покупці бажано враховувати розмір ротора. Чим більше діаметр, тим краще гальмування і вища вартість. Для базових задач досить 160-180 мм, екстремали купують диски могутніші. Також не завадить звернути увагу на тип колодок. Органічні надійні, але поступаються металізованим за якістю зчеплення.

Інтернет-магазин VeloGO запрошує купити дискові гальма на велосипед в Україні з доставкою. Замовлення приймаються на сайті і по телефону, також на базі київського магазину працює веломайстерня.

➜ Механічні дискові гальма для велосипеда – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Механічні дискові гальма для велосипеда у 2024 році?
➜ Яка ціна на Механічні дискові гальма для велосипеда?
❤️ Чому варто обрати Механічні дискові гальма для велосипеда у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram