Перемикачі (шифтери) 11 швидкостей

69 товарів

Якщо на вашому велосипеді встановлена касета на 11 передач, перед вами байк високого напівпрофесійного рівня. Для коректної роботи такої системи знадобляться манетки 11 швидкостей. Тільки така деталь може гарантувати її точну та швидку роботу, а також працездатність загалом. Такі системи можуть встановлюватись як на гірських, так і на дорожніх велосипедах, мають безліч нюансів та конструктивних особливостей.

Манетка 11 швидкостей: підбираємо правильну заміну

Якщо ви опинилися перед таким непростим вибором, радимо звернути увагу на такі параметри:

  • Формат манетки
  • Виробник чи бренд
  • Технічний рівень
  • Тип трансмісії (механіка чи електрична)

Зверніть увагу, що для кожного типу велосипеда існує свій відповідний формат манеток. Загалом усі велосипеди діляться на дорожні та гірські. Тип компонентів, що використовуються на них абсолютно різний.

  • На гірських велосипедах використовуються манетки тригерного типу або грип-шифти.
  • На шосейні та гравійні велосипеди встановлюють дуал-контроли. Вони поєднують гальма та перемикання в одному важелі.

Ще варто звертати увагу на рівень деталі під час підбору. Наприклад, Shimano XT або Sram GX – це напівпрофесійні компоненти. Це більш просунута манетка на 11 швидкостей і ціна її буде вищою.

Ще у цьому сегменті все частіше можна зустріти електронні групи компонентів. Рухаюча сила перемикання у них - це не трос, а електричний імпульс. Потрібно купити саме електронний перемикач на 11 швидкостей, якщо на велосипеді використовується така система.

При заміні та ремонті рекомендуємо дотримуватися такого золотого правила: манетка та задній перемикач мають бути від одного виробника. Це дасть гарантію 100%, що трансмісія працюватиме коректно і не вийде з ладу.

➜ Перемикачі (шифтери) 11 швидкостей – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Перемикачі (шифтери) 11 швидкостей у 2024 році?
➜ Яка ціна на Перемикачі (шифтери) 11 швидкостей?
❤️ Чому варто обрати Перемикачі (шифтери) 11 швидкостей у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram