Крила (болотники)

246 товарів

Запеклому велосипедисту не страшна негода, але постійно очищати байк і одяг від налиплого бруду – сумнівне задоволення. Захиститися від бризок, що летять з-під коліс, допомагають велосипедні крила, купити які можна онлайн. Серед райдерів ведуться запеклі суперечки з приводу доцільності захисних аксесуарів, але небажання заробити пієлонефрит і наковтатися бруду однозначно переважує чашу терезів на користь їх установки.

Які бувають крила на велосипед

Довжина і спосіб кріплення визначають сполучуваність виробу з певними моделями байків. Загальноприйнятий поділ виглядає наступним чином:

  • Класичні повнорозмірні для сітібайків. Облягають пристойну частину колеса і тому захищають краще за інші варіанти.
  • Крила на шосейний велосипед. Нагадують попередній тип, але виготовлені з надлегкого металопластику.
  • Крила для гірського велосипеда. Швидкоз’ємні або средньорозмірні вироби, що запобігають забиванню бруду між колесом і щитками.

Класифікація умовна. У каталозі можна знайти цікаві повнорозмірні крила на гірський велосипед, хоча зазвичай таке поєднання не використовується.

Як вибрати аксесуар

Є безліч характеристик, на які варто звернути увагу при покупці. Перед замовленням варто задуматися про наступні моменти:

  • Матеріал виробу. Існують гумові, металеві, металопластикові та пластикові крила на велосипед. Розрізняються по вазі і міцності.
  • Комплектація. Іноді досить купити переднє або заднє крило на велосипед.
  • Сумісність. Враховується тип гальм і ширина колеса.
  • Кріплення. Чим агресивніша манера катання, тим надійнішими повинні бути кріплення.

Як додатковий аксесуар рекомендовані підкрилки для велосипеда. Ці компактні щитки закривають трансмісію та інші вразливі частини конструкції, а монтуються на підсідельну або нижню трубу.

Надійний і стильний захист в погану погоду

Інтернет-магазин VeloGO запрошує купити крила для велосипеда в Україні за ціною виробника. Наша компанія безпосередньо співпрацює з великими велосипедними брендами, що виключає невиправдане завищення вартості та гарантує оригінальне походження товарів. Консультації на вибір аксесуарів надаються в телефонному режимі, а придбати крило велосипедне заднє, переднє або готовий комплект можна онлайн.

➜ Крила (болотники) – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Крила (болотники) у 2024 році?
➜ Яка ціна на Крила (болотники)?
❤️ Чому варто обрати Крила (болотники) у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram