Комплекти велосипедних крил (болотників)

135 товарів
Бренд: Simpla
Код: MUD-60-62
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Катання в будь-яку погоду та пору року вимагає від велосипедиста не лише моральної, а й технічної готовності. На велосипед обов'язково мають бути встановлені крила та комплект бажано придбати від перевіреного бренду. Від якості крил залежить не тільки їх довговічність, а й легкість у встановленні та подальшому використанні. Приємно, коли крила не деренчать і підходять під стиль велосипеда.

Як вибрати набір велосипедних крил?

При виборі крил потрібно спиратися на сценарій використання велосипеда та від його типу. Основних типів крил можна виділити два і є ще кілька додаткових:

Повнорозмірні крила найкраще захищають від бруду. Тому що закривають всю верхню частину колеса. Вода і бризки просто не мають шансів - крила приймають все на себе. Однак процес встановлення таких крил може затягнутися. Потрібно витратити час на їх встановлення, тому що вона не завжди буває легкою. Ще для стаціонарних крил на рамі та вилці повинні бути спеціальні кріплення для їх встановлення. Однак результат точно порадує – спина буде чиста навіть після десятків кілометрів мокрими дорогами.

Варто пам'ятати, що стаціонарні крила не дуже добре поєднуються з гірськими велосипедами. Для MTB найкраще купити набір велосипедних крил зі швидкознімною конструкцією. Переднє крило кріпиться анкером в отвір штока вилки, а заднє – на підсідельний штир. Такий варіант теж дає хороший захист від бризок. Спина та сідло будуть сухими, якщо ви вирішили виїхати після дощу.

Для любителів мінімалізму можна використовувати усілякі щитки. Вони можуть встановлюватись на вилку, нижню трубу рами і навіть на сідло. Якщо ви їздите після дощу час від часу, то вони дадуть базовий захист від бризок. Їхня основна перевага - це низька вага і можливість швидко зняти будь-коли.

➜ Комплекти велосипедних крил (болотників) – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Комплекти велосипедних крил (болотників) у 2024 році?
➜ Яка ціна на Комплекти велосипедних крил (болотників)?
❤️ Чому варто обрати Комплекти велосипедних крил (болотників) у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram