Касети 7 швидкостей

26 товарів
Бренд: Shimano
Код: ECSHG2007228T
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Shimano
Код: FRW-008
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: SRAM
Код: 00.2418.051.000
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Shimano
Код: ECSHG417128
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань

Якість перемикання передач велосипедом багато в чому залежить від стану витратних запчастин. Касета 7 зірок - один із ключових елементів трансмісії, від якого залежатиме, наскільки легко і плавно ланцюг переміщатиметься зірками. Тому стежити за її станом та вчасно змінювати вкрай бажано, щоб велосипед завжди тішив своєю працездатністю.

Чим відрізняється касета 7 швидкостей від тріскачки?

Дуже часто велосипедисти-початківці можуть плутати касету і тріскачку, хоча це два різні вузли. Тріскачка накручується на різьблення втулки, а касета надівається на барабан за допомогою спеціальних шліців. Саме тому перед заміною потрібно точно переконатись, яка запчастина потрібна для вашого велосипеда. Щоб надалі уникнути повернення чи обміну. Касета на велосипед під 7 швидкостей відрізняється від тріскачки такими властивостями:

  • Вища надійність не має свого храпового механізму.
  • Одягається на барабан втулки, а не накручується по різьбленню.
  • Загалом це деталь більш просунутого технічного рівня.

Колесо під касету витримує більше навантажень, оскільки зусилля на втулці розподіляється рівномірніше. Саме тому такий вузол служить набагато довше, ніж тріскачка.

Які критерії якості має касета на 7 швидкостей?

Щоб ланцюг переміщався по зірочках легко і швидко, якісна касета повинна мати цілу низку властивостей.

  • Змінна товщина стін зірок
  • Зубці різної висоти для легкого переходу ланцюга між зірками.

Оптимальним рішенням буде купити якісну касету на велосипед 7 швидкостей від перевірених брендів Shimano, Sram та інші. Вони матимуть змінну висоту зубчиків та товщину зірок – ці якості дуже важливі для плавного та безшумного перемикання. Без них ланцюг видаватиме не дуже приємні звуки, а якість роботи трансмісії бажатиме кращого.

За якими критеріями вибирається касета для велосипеда 7 швидкостей?

Правильний та усвідомлений підбір касети завжди починається з таких параметрів:

  • Розрахунок (зазвичай вказується у такому форматі – 11-30Т)
  • Покриття зірок
  • Технічний рівень

Найважливішим параметром є розрахунок. Він визначає які у касети будуть найменша та найбільша зірка, а також крок між ними. Він величини крайніх зірок залежатиме, якою буде максимальна чи мінімальна передача. А від кроку – зручність підбору самих передач. Дуже важливо, щоб крок зірок був не більше 3 зубців, аби передачі підбиралися якомога точніше. Якщо ви велосипедист-початківець, то касета на 7 зірок може бути вибрана, виходячи з параметрів старої. На зірках найчастіше написаний розмір, тому достатньо буде знати розміри маленької та великої зірки для підбору.

Від покриття зірок залежатиме стійкість металу до корозії. Касети початкового рівня будуть забарвлені у чорний колір. А моделі вищого рівня мають нікельоване покриття, яке ще краще протистоїть іржі. Так само на ньому буде добре видно забруднення, це допоможе зробити чищення ретельнішим. Це буде вже вищого рівня касета на 7 швидкостей і купити її варто для дальніх поїздок. Ще на вартість впливатиме рівень касети. Чим вона дорожча, тим менша її вага і вища міцність. Це досягається за рахунок сучасних технологій, які коштують дорожче у виробництві.

Будь-яка 7 швидкісна касета встановлюється на велосипед досить легко. Для цього буде потрібно знімач і ключ-хлист. Під час демонтажу хлист утримує її від прокручування, а за допомогою знімача відкручується центральна гайка. Для встановлення нової касети хлист вже не знадобиться. Процес заміни у недосвідченого велосипедиста може зайняти 30-40 хвилин часу, тоді як механік справляється із цим завданням за 5 хвилин. Щоб полегшити завдання, ви можете скористатися послугами веломайстерні VeloGO.

➜ Касети 7 швидкостей – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Касети 7 швидкостей у 2024 році?
➜ Яка ціна на Касети 7 швидкостей?
❤️ Чому варто обрати Касети 7 швидкостей у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram