Рюкзаки

1373 товари
Бренд: Deuter
Код: 3200216 9306
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Brooks
Код: 016541
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Brooks
Код: 016565
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Deuter
Код: 3203317 4331
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Apidura
Код: VRS-0000-000
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Як вибрати хороший велорюкзак?

У період масової популяризації велоспорту та активного способу життя кількість велосипедистів різко зросла і, якщо раніше їзда на велосипедіі передбачала проведення дозвілля або подорож, то сьогодні на цьому транспорті їздять і на роботу, і на зустрічі в неформальній обстановці. Розширення сфери експлуатації транспорту сприяло зміні вимог до аксесуарів. Сьогодні купити вело рюкзак – значить забезпечити себе зручною, функціональною, практичною сумкою, яка вмістить всі необхідні речі, гаджети, аксесуари та ін.

Варіантів виконання цього виробу безліч. Моделі відрізняються місткістю, конструкцією, кольором, формою, набором доступних для використання функцій, способом носіння та ін.

Який купити велорюкзак?

Перш ніж вибрати той чи інший велорюкзак, визначте, який ви хочете купити – з кріпленням на багажник, із плечовими лямками, якої місткості і зі скількома відділеннями.

Виробники сьогодні виготовляють цілі лінійки мішків, що відрізняються один від одного. Серед можливих відмінностей:.

  • матеріал, тканина, яка використовується при виготовленні речі;
  • кількість відсіків, відділення для пляшки, телефону, ноутбука, запчастин та ін.;
  • форма застібки, наявність шнурків і затягувань, ременів, додаткових кріплень;
  • місткість, яка вимірюється в літрах (найбільш затребувані моделі 10-30 літрів)

Для пошиття велорюкзаків використовують нейлон, брезент, кордуру. Залежно від обраного матеріалу рюкзак буде наділений тими чи іншими перевагами. Так, кордура – дорогий матеріал, що виділяється високою міцністю. Брезентові рюкзаки не промокають і легко переносять зовнішні впливи. Нейлонові вироби – недорогі, легкі, міцні.

Якщо ви вибираєте рюкзак для занять спортом або туризму, віддайте перевагу моделям з великою місткістю, широкими лямками на плече, виконаним з найбільш надійних і стійких до зносу матеріалів. Для їзди по дорогах міста можна підібрати невеликі моделі, що мають малу вагу.

Ще один важливий критерій вибору вело рюкзака – наявність додаткових деталей, що підвищують комфорт експлуатації аксесуара. Такими, наприклад, є велорюкзак з сіткою або з алюмінієвим каркасом. У першому випадку – поверхня гарантує безперешкодну циркуляцію повітря, яка не дозволяє спині спітніти. У другому – істотно знижується вага виробу.

Будь-який велорюкзак купити в Києві, Харкові, Одесі, Львові та інших містах України пропонує інтернет-магазин «Велого». В каталозі маркету – великий вибір моделей на будь-який смак і бюджет.

Вибір велорюкзаків в інтернет-магазині VeloGO

Кожен елемент, який був використаний виробником при створенні моделі велорюкзака, несе в собі функціональне значення. Такі деталі, як ремені, дають можливість надійно закріпити заплічний мішок, не дозволяючи йому перекошуватися в бік при швидкій і маневреної їзді. Шнурки, блискавки, кишені – додатковий захист вмісту сумки. Але ці дрібниці служать ще і прикрасою рюкзака, надаючи йому індивідуальний, неповторний вигляд.

Саме такі, стильні і виконані з урахуванням модних тенденцій вироби, пропонує купити інтернет-магазин «Велогоу». Якщо у вас виникли сумніви у виборі – скористайтеся допомогою консультантів маркету.

Вибирайте рюкзак з урахуванням особливостей власної їзди і допустимої маси поклажі. Не варто замовляти надто маленький варіант, але і місткі велорюкзаки забивати «під гору» не рекомендується. Пам’ятайте – така ноша може стати бар’єром в русі.

➜ Рюкзаки – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Рюкзаки у 2024 році?
➜ Яка ціна на Рюкзаки?
❤️ Чому варто обрати Рюкзаки у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram