Перемикачі задні 7-8 швидкостей

27 товарів

Система перемикання на 7 або 8 передач використовується у шосейних та гірських велосипедах початкового рівня. Вона добре підходить для новачків, тому що має досить великий запас швидкостей для підйомів та спусків. Задній перемикач на 8 швидкостей – основний елемент трансмісії. Він переміщує ланцюг по зірках касети, а також виконує роль натягувача. Термін служби цієї запчастини досить великий, але міняти його все ж таки потрібно час від часу. Це може пов'язано як з моральним зношуванням, так і з фізичними ушкодженнями.

Вибираємо задній перемикач на 7 швидкостей правильно

Критеріїв вибору таких деталей існує досить багато і ось найголовніші з них:

Найголовніша умова - манетки та перемикачі мають бут від одного виробника. Наприклад, Shimano та Sram використовують різний крок за одне перемикання. Саме тому задній перемикач 7 швидкостей від бренду Shimano не працюватиме з манеткою Sram і навпаки. Також дуже важливо, щоб манетка та перемикач збігалися за кількістю швидкостей, у всіх інших випадках перемикання буде вкрай неточним.

Купити потрібний задній перемикач велосипед на 7 швидкостей необхідно в залежності від типу велосипеда. Так як шосейні та гірські перемикачі розраховані на різний розмір зірок та крок. Щоб правильно орієнтуватися у шосейних та гірських компонентах, потрібно знати як вони називаються.

Класифікація перемикачів Shimano на 7 або 8 передач:

  • Гірські - Tourney, Altus або Acera
  • Шосейні - Claris

Перемикач швидкостей на велосипед 7 швидкостей: у яких випадках потрібно замінити?

Як і будь-яка інша деталь на велосипеді, перемикач може зноситися або вийти з ладу з різних причин. Його робота може суттєво погіршитися внаслідок великого пробігу. З'єднання розхитуються, а пружина, яка натягує ланцюг, вже не справляється зі своїм завданням. Через це дуже сильно страждає швидкість і точність перемикання. Це перший тип ознак, коли задні перемикачі на 7 швидкостей потребують заміни.

Сама по собі конструкція перемикача – досить крихка, тому що в ній дуже багато різних з'єднань, шарнірів та пружин. І одне невдале падіння може призвести до його виходу з ладу. Якщо помилитися з налаштуванням, перемикач на 8 швидкостей задній може потрапити в спиці. Внаслідок такої події він може суттєво деформуватися і це вже не виправити. У такому разі його можна лише замінити на новий.

Як вибрати потрібний перемикач на 7 швидкостей із першого разу?

При виборі нової деталі є ще кілька тонкощів, про які варто знати як новачкові, так і досвідченому велосипедисту:

  • Тип кріплення
  • Максимальна зірка касети

За способом кріплення до рами перемикачі бувають на гаку або шестиграннику. Варіанти з гаком використовуються на недорогих велосипедах, у яких заднє колесо до рами прикручується гайками. А шестигранний болт використовується у сучасніших велосипедах на ексцентрику. Задній перемикач на велосипед 8 швидкостей має обмеження по найбільшій зірці на касеті. Зазвичай ця інформація вказується в описі на сайті та упаковці. Якщо зірки будуть занадто великими, перемикач не зможе закинути на них ланцюг. А ще така несумісність може призвести до заклинювання та навіть виходу з ладу.

Дуже важливо провести правильну заміну та налаштування. Процес заміни заднього перемикача поділяється на кілька етапів:

  • Демонтаж ланцюга
  • Демонтаж старої деталі
  • Встановлення нового перемикача
  • Встановлення ланцюга
  • Фінальна настройка перемикача

Саме останній етап – найвідповідальніший і найважливіший. Тут потрібно обмежити хід перемикача. Щоб він не виходив за межі великої та маленької зірки на касеті. Такі виходи можуть спричинити поломку в перші кілька виїздів. Тому якщо у вас не вистачає досвіду, то краще довірити цю справу кваліфікованому механіку. Він дасть 100% гарантію, що система працюватиме без збоїв чи поломок.

➜ Перемикачі задні 7-8 швидкостей – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Перемикачі задні 7-8 швидкостей у 2024 році?
➜ Яка ціна на Перемикачі задні 7-8 швидкостей?
❤️ Чому варто обрати Перемикачі задні 7-8 швидкостей у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram