Набори для встановлення безкамерних шин

38 товарів
Бренд: milKit
Код: DK4521
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: SRAM
Код: 00.1918.126.006
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань

Безкамерні технології міцно закріпилися у житті сучасних велосипедистів. Вони вирішують два найважливіших завдання: позбавляють необхідності змінювати камери і знижують вагу велосипеда. При тривалому використанні може знадобитися набір для ремонту безкамерних шин, щоб колеса добре тримали повітря і не довелося підкачувати кожні кілька днів. У такий набір входить все необхідне для встановлення безкамерки з нуля швидко та без зайвих труднощів.

Що входить у набір для ремонту шини?

Комплекти для безкамерки випускають багато виробників. Останні передбачають кілька типів наборів за комплектністю:

  • Мінімальний набір. До нього входить лише ободна стрічка та пара ніпелів.
  • Середній набір. Тут крім стрічки та ніпелів можуть покласти і герметик у необхідному обсязі для разової установки. Тут може бути спеціальна голка і джгут.
  • Розширений набір. Сюди можуть входити спеціальні інжектори для закачування герметика через ніпель. Також можна зустріти зручні бортувальні лопатки та навіть балончики з вуглекислим газом.

Все, що містить ремкомплект для безкамерних шин обов'язково стане в нагоді при встановленні і навіть під час поїздок. Найголовніше – вміти всім цим правильно користуватися. І тоді безкамерка служитиме якнайдовше без необхідності обслуговування.

Набір для заклеювання шин: коротко про кожен компонент

Найголовніші компоненти будь-якого комплекту - це пара ніпелів та ободна стрічка. Ніпеля встановлюються в обід і фіксуються гайкою із зовнішнього боку. Дуже важливо, щоб вони стояли без перекосів, інакше може статися витік повітря. Ободна стрічка під безкамерку суттєво відрізняється від звичайної. Її завдання зробити обід герметичним, тому вона має клейку основу. Ширину стрічки слід підбирати за рекомендаціями виробників обода і самого набору.

Ще в набір для швидкого ремонту проколів безкамерних шин може входити антипрокольна рідина або герметик. Він заливається всередину покришки і герметизує прокол у разі появи. Герметика слід залити стільки, скільки вказує його виробник. Цю інформацію можна прочитати на самій пляшці або офіційному сайті виробника.

Ще можна купити розширений набір для ремонту безкамерних шин. До нього може входити інжектор – спеціальний шприц для закачування герметика через ніпель. Він необхідний для того, щоб доливати антипрокольну рідину під час експлуатації безкамерки.

На нашому сайті ви зможете вибрати будь-який відповідний набір, виходячи із завдань та типу велосипеда

➜ Набори для встановлення безкамерних шин – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Набори для встановлення безкамерних шин у 2024 році?
➜ Яка ціна на Набори для встановлення безкамерних шин?
❤️ Чому варто обрати Набори для встановлення безкамерних шин у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram