Насоси

578 товарів
Бренд: Lezyne
Код: 4712805 978083
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lezyne
Код: 4710582 541889
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lezyne
Код: 4712805 982448
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lezyne
Код: 4710582 541872
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Початківці велосипедисти нерідко забувають стежити за тиском в шинах, через що погіршується зчеплення з дорогою і контроль над транспортним засобом. Рекомендований тиск легко дізнатися з маркування на покришках, а підтримувати потрібний рівень допомагає велонасос. Цей пристрій повинен мати кожен райдер, особливо той, що планує велопохід. Велика кількість варіантів може збентежити новачка, але розібратися в асортименті досить просто.

Насос для велосипеда: ціни, види

За габаритами аксесуари діляться на дві групи: стаціонарні і портативні. У першому випадку мова йде про громіздкі високоефективні конструкції, якими зручніше користуватися вдома. Вироби другого типу мають протилежні характеристики і входять в похідний набір велосипедиста. Всередині зазначених груп є такі різновиди:

  • Ручний насос для велосипеда. Недорогий ефективний апарат, зустрічається частіше за інші. Може бути похідним або домашнім.
  • Ножний. Зручний в обігу, доступний за ціною.
  • Електричний. Недешевий автомобільний аксесуар, сумісний з велосипедними шинами.
  • Балончик на стиснутому газі. Коштує чимало, зате ідеальний під час гонок.

Для заповнення повітряних амортизаторів призначені особливі моделі, які прийнято називати вилковими. Універсальні пристрої зустрічаються рідко.

Як грамотно купити велосипедний насос в Києві

Вибирати аксесуар слід уважно, інакше користуватися ним буде неможливо. В першу чергу слід визначити сумісність з ніпелем, який може мати маркування DV, SV або AV. Потім оцінюються такі характеристики:

  • Матеріал. Сталевий насос для велосипеда може бути тільки стаціонарним, з алюмінію і пластика виробляють портативні вироби.
  • Наявність манометра. Купити велонасос з манометром у Києві – вірний спосіб уникнути розриву або слабкого накачування покришок.
  • Можливість прикріпити до рами.
  • Додаткові зручності. Сюди входить ергономічна Т-подібна ручка, пильовики і перехідники.

Як купити насос для велосипеда в Києві онлайн

В інтернет-магазині VeloGO представлена продукція Green Cycle, Schwalbe, Cannondale і інших іменитих брендів. Статус офіційного дилера дозволяє нам гарантувати оригінальне походження продукції, встановлювати мінімальні ціни і оперативно ввозити нові моделі. Зручна система онлайн-пошуку допоможе підібрати оптимальний варіант, а досвідчені менеджери охоче дадуть відповідь на питання по телефону.

➜ Які купити недорогі Насоси у 2024 році?
➜ Яка ціна на Насоси?
❤️ Чому варто обрати Насоси у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram