Дзеркала

26 товарів

Кожен досвідчений велосипедист скаже, що катання у місті вимагає дуже багато уваги. Адже коли ви їдете в годину пік, машини та люди можуть вискакувати звідусіль. Ваша голова повинна крутитись на всі 360 перед кожним маневром або поворотом. Деколи буває дуже складно встежити за машинами, які їдуть позаду. У цій ситуації дзеркало на кермо велосипеда може стати чудовим помічником для поїздок містом. З ним вам не потрібно мати очі на потилиці, щоб проконтролювати того хлопця, який зібрався вас обігнати.

Які бувають дзеркала для велосипеда?

Всі дзеркала діляться на два основні види за способом кріплення на кермо. Першими почали встановлювати на кермо класичний варіант. Вони дуже схожі на ті, що ставлять на мотоцикл. Таке ж дзеркало заднього виду з ніжкою на велосипед, яке встановлюється на кермо за допомогою хомута. Воно забезпечує відмінний огляд та його можна регулювати як вам зручно. З переваг такого дзеркала можна виділити:

  • гарний огляд за рахунок великого дзеркала
  • гнучке регулювання
  • проста конструкція та спосіб встановлення

Таке дзеркало ідеально підійде для класичного міського велосипеда. Ще їх дуже часто ставлять на жіночі велосипеди з кошиком на кермі - вони добре вписуються в його стиль. Однак велосипедисти, які катаються на МТБ або шосейниках, можуть вважати його досить важким великим. Воно дуже виходить за межі велосипеда, що підвищує ризик його зламати при агресивному катанні.

Яке вело дзеркало заднього виду ідеально підійде для спортивного велосипеда?

Любителі гірських та шосейних велосипедів найчастіше обирають бічні дзеркала. Вони встановлюються в бічний отвір керма замість заглушки. Таке дзеркало заднього виду на велосипед має компактні габарити і не перевантажує його зовнішність. Крім того, зовсім не обов'язково знімати його, якщо ви його не використовуєте. Наприклад, якщо ви катаєтесь десь на бездоріжжі, просто можете закрити його. Так як більшість дзеркал такого типу мають зручну складну конструкцію.

Отже, серед переваг бічних дзеркал можна виділити:

  • компактні розміри
  • низька вага
  • конструкція, що складається
  • економія місця на кермі

Недолік у них лише один - трохи обмежений огляд через невеликі розміри. Щоб компенсувати це, таку модель зазвичай оснащують дзеркалом із широким кутом огляду.

Від конструкції дзеркала на велосипед залежить його ціна в Україні. Наприклад, класичні варіанти з середньому трохи дорожчі за бічні. Також ціна залежатиме від конструкції. Складні дзеркала завжди будуть дорожчими, але й зручність використання у них буде суттєво вищою. Тому перед тим, як купити дзеркало на велосипед, подумайте, що для вас буде важливіше: компактні габарити або оглядовість. Якщо ви цінуєте мінімалізм, то бічні дзеркала - те, що вам потрібно. Для міських велосипедів підійдуть класичні дзеркала із хомутом. Будь-який магазин вело дзеркал має в асортименті обидва варіанти. Так що ви можете без проблем вибрати, що більше підходить.

Встановлення дзеркал дуже просте, вимагатиме мінімум часу та інструменту. Для класичних вам знадобиться викрутка або шестигранник. Просто зафіксуйте хомут у зручному для вас положенні, щоб дзеркало не проверталося. У бічних дзеркалах застосовуються болти під шестигранник. Просто вставте його бічне отвори керма та затягніть. Тепер ви знаєте всі необхідні нюанси, щоб замовити дзеркало для велосипеда.

➜ Дзеркала – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Дзеркала у 2024 році?
➜ Яка ціна на Дзеркала?
❤️ Чому варто обрати Дзеркала у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram