Велостанки, велотренажери

41 товар
Бренд: Saris
Код: EXB-10-31-PROMO
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Весняний та літній період – райський час для велосипедистів. Можна тренуватися днями і ночами безперервно. Але що робити, коли приходить зима чи осінь, а разом ним дощі та сніг на дорогах? Деякі велосипедисти продовжують кататися, проте їх велосипеди після таких поїздок важко розглянути під шаром бруду чи снігу. Велостанки - ефективна заміна повноцінних поїздок на вулиці в холодну пору року. З його допомогою можна тренуватися у своїй кімнаті, без необхідності піддавати велосипед бруду та реагентам на дорозі.

Велостанок - допоможе зберегти фізичну форму у міжсезоння

Отже, використання велосипедного верстата підійде для тих, кому шкода ганяти свій дорогий велосипед суворими зимовими вулицями. Окрім цього, він стане повноцінним тренером для велосипедиста у зимовий період. Дійсно, сучасний велотренажер велостанок – це не лише набір роликів та інших механічних деталей. Сьогодні вони оснащені розумними електронними системами, які дозволяють регулювати навантаження та робити багато інших речей. У його "мозок" прошиті повноцінні схеми тренування із можливістю передавати результати на смартфон. Це допоможе спортсмену відстежувати свій прогрес та коригувати тренування.

Ви можете сказати: ”а як же підйоми та спуски, адже станок не замінить цього?”. Ще й як замінить! У продажу є спеціальні модулі, що нахиляють велосипед у такт завантаженому тренуванню! Варто вам вибрати правильний велостанок і купити його, як відразу повне занурення в тренування вам забезпечено. Ви зможете тренуватися в затишній кімнаті з усіма зручностями, поки інші велосипедисти потопають у калюжах чи кучугурах!

Вибрати велостанок у Києві вам допоможуть експерти нашого магазину. З їх допомогою ви зможете підібрати ідеальну конструкцію, а також дізнаєтесь, як використовувати його на максимум!

➜ Велостанки, велотренажери – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Велостанки, велотренажери у 2024 році?
➜ Яка ціна на Велостанки, велотренажери?
❤️ Чому варто обрати Велостанки, велотренажери у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram