Замки трос

173 товари

Для активного використання велосипеда в місті може знадобитися багато аксесуарів. Якщо ви часто їздите містомі, то знаєте, наскільки складно та небезпечно залишати велосипед без нагляду. Крадії може бути достатньо і 5 хвилин щоб помітити і викрасти ваш байк. Щоб цього не допустити, потрібно використовувати замок трос - один із найпопулярніших видів захисту велосипеда. Він є зручним і компактним механізмом з тросом і замковою частиною. Його можна перевозити як у рюкзаку, так і велосипедом.

Як правильно вибрати трос із замком для велосипеда?

Тросовий замок має велику популярність, тому вони мають безліч нюансів та різновидів. Вони відрізняються за довжиною та варіантами виконання замку. Ці параметри можуть впливати на надійність, і на ергономіку.

Вибираючи собі новий трос кабель для велосипеда замок, дуже важливо звернути увагу на такі особливості:

  • довжина троса
  • товщина перерізу троса
  • тип замку
  • тип обплетення троса

Від правильного вибору всіх цих параметрів залежить ваша зручність та безпека під час міських поїздок.

Протиугінний трос для велосипеда. У чому його переваги?

Насамперед зазначимо, що замок у вигляді троса – це найлегший і базовий спосіб захистити ваш велосипед від крадіжки. Саме тому вони не можуть гарантувати максимального захисту, особливо, якщо залишити велосипед у сумнівному місці надовго. Чисто фізично трос набагато легше перекусити, ніж ланка ланцюга або скобу. Тому замок трос для свого велосипеда варто розглядати у таких випадках:

  • Потрібно залишати велосипед у перевіреному місці. Наприклад закрита територія офісу або житлового комплексу.
  • Ви збираєтеся залишати велосипед на короткий проміжок часу

Саме за таких сценаріїв використання протиугінний трос добре впорається зі своїм завданням. Найголовніші його переваги - це низька вага, компактність та зручність транспортування. Його можна перевозити як у рюкзаку, так і прямо на рамі. Для перевезення на рамі трос протиугінний для вашого велосипеда може мати свої заводські кріплення. Вони встановлюються на раму та надійно утримують замок на своєму місці. Також можна возити його, просто обмотавши об раму - дуже зручний і практичний спосіб, яким користуються більшість велосипедистів.

Як підібрати трос від угону велосипеда?

Перше, що вам потрібно зробити – це визначитися з довжиною троса. Від довжини залежить, наскільки легко можна буде пристебнути велосипед до нестандартних об'єктів. Наприклад, якщо планується пристібання тільки до велопарковок, то можна обійтися не дуже довгим тросом до 80 см. А якщо потрібно пристебнути відразу кілька велосипедів, тоді краще купити трос із замком для велосипеда завдовжки не менше 150 см.

Ще дуже важливий параметр – це тип замикаючого механізму. Він може бути кодовим або ключами. Тут уже все залежить від ваших уподобань. Беріть те, що зручно для вас. Обидва варіанти мають однакову надійність.

Тип обплетення троса може бути або тканинним, або силіконовим. Тканинна обплетення залишає менше потертостей на рамі, якщо замок перевозиться прямо на велосипеді. А силікон краще захищає від води, тому якщо замок часто потрапляє під дощ, то саме силіконова оболонка буде кращим вибором.

Товщина перерізу троса – найголовніший параметр. Тут все досить просто, чим більша товщина троса, тим більше він надійний. Тож якщо планується залишати велосипед довше, то найкраще вибрати замок з тросом не менше 10 мм.

➜ Яка ціна на Замки трос?
❤️ Чому варто обрати Замки трос у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram