Рами

3 товари
Бренд: Pride
Код: FRA-61-02
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Pride
Код: FRA-34-90
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Кожен механізм має свою основу, яка визначає його властивості та якості. Так і велосипедна рама - це скелет, на який встановлюються всі інші деталі. Саме від рами залежить, як той чи інший велосипед показуватиме себе під час їзди. І вона ж визначає для яких поїздок він буде кращим, а для яких гіршим.

За якими критеріями підбирається рама велосипеда?

Так як рама - найважливіший вузол велосипеда, то параметри вибору будуть одними з найголовніших. При підборі обов'язково з'ясуйте такі нюанси:

  • розмір рами
  • матеріал
  • тип та геометрія

Розмір вибирається, спираючись на зріст велосипедиста. Він може зазначатися в дюймах або літерах. Число в дюймах найчастіше показує довжину підсидільної труби, хоча в деяких шосейних рамах це число відображає довжину верхньої труби. При підборі рекомендуємо відштовхуватися від розмірних сіток виробника. А якщо у вас виникли сумніви - просто зателефонуйте нашому фахівцю. Він допоможе визначитися з розміром та купити потрібну велосипедну раму.

Від матеріалу залежить вага рами та її ходові якості. Найпопулярніші матеріали при виготовленні – це сталь, алюміній та карбон. Іноді їх ще виробляють із титану, проте основна маса виробляється їх перших трьох. Сталеві рами – це сфера недорогих велосипедів. Вони призначені для прогулянок.. Виняток тут становлять рами турингових велосипедів. Їх роблять із хром-молібдену - особливого виду сталі з покращеними показниками міцності. Вони витримують велику вагу і дозволять вам здійснювати кругосвітні подорожі на велосипеді.

Ціна велосипедної рами буде істотно вищою, якщо при виробництві використовувався карбон. Ще б пак, адже цей матеріал поєднує в собі міцність і вражаюче низьку вагу. Саме тому такі рами найчастіше використовуються на гоночних велосипедах, де навантаження на техніку дуже велике. Також карбон цінують за високу торсіонну жорсткість. Тобто рама буде перетворювати усі ваші зусилля на швидкість без втрат. Алюмінієва – найпопулярніша рама на аматорський велосипед в Україні. З нього виробляється більшість велосипедів початкового та середнього рівня. Алюміній здобув популярність через те, що важить набагато менше сталі та при цьому має схожу міцність. Жорсткість алюмінію також вища, тому він дуже непоганий для спортивних поїздок.

Тип рами для велосипеда – найважливіший параметр вибору

Щоб визначитися з типом, подумайте, де б ви хотіли пересуватися найбільше. Якщо ви хочете їздити в горах, вам потрібно шукати міцну раму для гірського велосипеда. Будь-яка інша не підійде для таких цілей. Якщо ж ви хочете ганяти асфальтом, тоді вам потрібна рама для шосейного велосипеда. Для подорожей підійде рама із хромолю для турингового велосипеда. Всі ці рами велосипедні ви зможете знайти, прийшовши до нашого магазину.

➜ Рами – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Рами у 2024 році?
➜ Яка ціна на Рами?
❤️ Чому варто обрати Рами у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram