Ключі

524 товари

У дорозі з байком можуть статися різні неприємності, тому мати під рукою хоча б мінімальний запас інструментів не примха, а необхідність. У першу чергу потрібно купити набір ключів для велосипеда, більшу частину якого можна упакувати в підсідельну сумку. Така передбачливість не раз виручить у ситуації, коли до найближчої майстерні довгі кілометри. Обзавестися інструментами повинен навіть новачок, адже навик усунення неполадок приходить із досвідом, який інакше не придбаєш.

Базові велоключи

Пристосування, які належить возити із собою, часто випускаються у форматі мультитула. Даний варіант набагато компактніший і зручніший стандартного набору, адже відсутній ризик розгубити інструменти по одному. У нашому каталозі представлені тільки надійні вироби з міцного металу, які не прийдуть у непридатність після першого ж використання. Щоби скласти базовий комплект, рекомендуємо купити ключі для ремонту велосипеда таких типів:

  • Ріжкові, накидні, розвідні. Бажано придбати спеціалізовані, хоча підійдуть і стандартні аксесуари.
  • Шестигранник. Незамінний під час роботи з внутрішніми гайками.
  • Вижимка ланцюга. Корисна при обслуговуванні ланцюга, у тому числі з замком.

Розширений ремкомплект

З рядовими несправностями можна впоратися за допомогою універсальних інструментів, але коли мова заходить про точковий ремонти, свій потенціал розкриває спеціальний ключ для спиць або каретки велосипеда. Подібні вироби граючись справляються із завданнями, у вирішенні яких розвідний ключ просто марний. Передбачливому велосипедисту знадобляться:

  • Вузькоспеціалізовані інструменти для демонтажу окремих вузлів. Підбираються індивідуально для кожного велосипеда.
  • Спицевий ключ. Життєво необхідний власникам байків із м’якими ободами, які часто деформуються.
  • Динамометрична викрутка. Дозволяє регулювати ступінь затягування болтів.

Як замовити потрібний велосипедний ключ

Інтернет-магазин VeloGO-прямий представник Lezyne та інших перевірених виробників. У каталозі представлені аксесуари окремо й  у наборах, і кожен товар можна придбати з доставкою по Україні. Досвідчені консультанти готові порадити, чим доукомплектувати домашній запас велоінструментів. Поломки, з якими не вийшло впоратися самостійно, можна швидко й недорого усунути у фірмовій майстерні.

➜ Які купити недорогі Ключі у 2024 році?
➜ Яка ціна на Ключі?
❤️ Чому варто обрати Ключі у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram