Пальники туристичні

70 товарів
Бренд: Meva
Код: 031.0003
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Автономні походи рідко обходяться без приготування їжі. Навіть для простих сублімованих каш знадобиться окріп. Тому туристичні пальники стануть у нагоді навіть у найлегшому поході. Сучасні варіанти мають дуже багато нюансів на вибір, які слід вивчити перед покупкою. Інакше у складному поході може статися неприємний сюрприз і ви залишитесь без гарячої їжі.

Як підбирається газовий пальник туристичний?

Параметрів підбору у пальника досить багато. Ось кілька найголовніших властивостей, які грають вирішальну роль в експлуатації:

  • Форм-фактор
  • Стандарт з'єднання з балоном
  • Наявність п'єзозапальнички
  • Захист полум'я від вітру

Збираючись у похід, потрібно визначитися, наскільки він буде легкохідним. Якщо планується мінімум ваги, тоді варто купити компактний туристичний газовий пальник. За розмірами вона не більше звичайного брелка на ключі. Накручується на газовий балон по різьбі, а зверху на неї встановлюється казанок.

Якщо ж планується велика кількість зупинок на ночівлю, тоді краще підійде похідний пальник із виносним шлангом. Це дасть більше свободи у виборі місця розміщення казанка. Також на таких пальниках є п'єзопідпал. Він дозволяє запалити полум'я без сірників або запальнички. Ще в таких випадках може бути захист від вітру, що є дуже актуальним для високогір'я.

Кемпінговий туристичний пальник оптимальний для довгих стоянок на природі. Вона набагато більша і важча за похідні, тому зовсім не підходить для піших походів. А в таборі за допомогою неї зручно готувати їжу на велику кількість людей, адже вона є сумісною з великими газовими балонами.

Похідний газовий пальник: тонкощі вибору за типом балона

Сучасні пальники можуть використовуватися з двома типами балончиків: різьбовими та цанговими. За стандартом будь-який якісний пальник з'єднується з сучасним різьбовим балоном, який може заправлятися багато разів. Для більш дешевих цангових балонів знадобиться спеціальний перехідник, який потрібно придбати окремо.

У чому важлива різниця цангового балона від різьбового? У тому, що останній найбільше підходить для довгих походів. Адже не зовсім зручно ходити із великою кількістю одноразових балонів. А ось у вилазках на одну ніч вам підійдуть і недорогі цангові балони.

➜ Пальники туристичні – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Пальники туристичні у 2024 році?
➜ Яка ціна на Пальники туристичні?
❤️ Чому варто обрати Пальники туристичні у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram