Шоломи для тріатлона, Time Trial

9 товарів
Бренд: Abus
Код: 642760
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Abus
Код: 642692
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Abus
Код: 878862
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Abus
Код: 878893
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Abus
Код: 642722
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: MET
Код: 3HM 100 MO BI2
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: MET
Код: 3HM 100 MO NE3
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Що найголовніше у тріатлоні? Виділимо два найголовніші слова: швидкість та ефективність. Обидва ці показники неможливо уявити без аеродинаміки. Велосипед повинен мати обтічні труби, а спортсмен - використовувати відповідне екіпірування. Шолом Tri Aero дає дві найважливіші якості для тріатлону і тайм тріалу. Він захищає голову спортсмена і робить його ще більш аеродинамічним. З ним потоки повітря розсікатимуться, подібно до масла під гострим ножем. Все для максимальної швидкості та перемоги над собою.

Чим відрізняється шолом для тріатлону від решти?

Шолом для тріатлета має дуже багато відмінностей як зовнішніх, так і внутрішніх. Скажемо відразу, що цей шолом не для всіх. Не варто купувати його для звичайного катання містом. Тому що для цих цілей він буде зовсім незручним. Ось кілька особливостей, які роблять аеро тріатлон шоломи такими ефективними:

  • Обтічна форма
  • Наявність візора
  • Просунута система вентиляції

Перше, що впадає у очі - це унікальна форма шолома. Він має гостру задню частину, щоб ефективно розтинати повітряні потоки. Така форма була обрана та ретельно протестована в аеротрубі. Коли спортсмен знаходиться в низькому положенні, то ця особливість дозволяє йому заощаджувати дорогоцінні вати енергії та бути швидше.

Велосипедні окуляри далеко не завжди гарні з точки зору аеродинаміки. Однак без захисту очей не обійтись. Саме тому варто купити вело шолом для тріатлону із вбудованим візором. Він виконує роль окулярів, захищаючи очі від ультрафіолету та вітру. Також відіграє важливу роль у покращенні аеродинаміки.

Навантаження у тріатлоні вимагають, щоб голова спортсмена добре провітрювалась. Спеціально для цього такі бренди, як Abus, продумали ефективний спосіб охолодження. Крім цього, повітропроводи ще дуже ефективні в плані обтічності.

Саме такі параметри повинен мати професійний шолом для тріатлону і ціна його апріорі не може бути надто низькою. Адже у виробництві завжди використовуються сучасні матеріали, а над технологіями працюють найкращі вчені у галузі фізики та аеродинаміки.

➜ Шоломи для тріатлона, Time Trial – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Шоломи для тріатлона, Time Trial у 2024 році?
➜ Яка ціна на Шоломи для тріатлона, Time Trial?
❤️ Чому варто обрати Шоломи для тріатлона, Time Trial у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram