Покришки 29 дюймів

392 товари

У житті кожного велосипедиста настає час, коли потрібно міняти витратні матеріали для свого велосипеда. Ніщо не вічне, і деякі компоненти вимагають регулярної заміни. Одне з таких – безкамерні покришки 29 дюймів. Термін служби велосипедної гуми залежить від вашого стилю катання. Також на це впливає вага райдера та дорожнє покриття. Наприклад, позашляхова гума об асфальт стирається швидше, ніж про ґрунт. І це дуже важливо розуміти при виборі нових шин.

Які покришки 29 дюймів підійдуть саме вам?

Вибір сучасної велосипедної гуми це мистецтво та наука одночасно. Від покришок залежить ваша зручність та безпека. Тому гума повинна ідеально відповідати завданням, які ви ставите перед нею. Перед тим, як купити собі покришки 29 дюймів, розгляньте такі моменти:

  • Ширина
  • Тип протектора
  • Можливість безкамерного використання

Від ширини шини залежить зчеплення з дорогою. Чим ширша гума, тим більший її контакт із асфальтом. А це у свою чергу призводить до покращення керованості. Так що якщо хочете, щоб велосипед краще слухався керма, а хід був м'якшим, то сміливо ставте широкі покришки на 29 дюймів. Однак із шириною головне не переборщити, важливо щоб гума підходила по зазорах і не терла об раму та вилку.

Щоб гума ідеально працювала у ваших умовах, важливо правильно вибрати тип протектора. Загалом усі гірські покришки за типом поділяються на напівсліки та позашляхові. Напівслік має гладку центральну поверхню для гарного накату на твердих поверхнях, таких як асфальт або твердий ґрунт. У той же час вони мають агресивний бічний протектор. Тому у поворотах у вас не буде проблем зі зчепленням. Позашляхова гума має високий протектор по всій своїй поверхні. Вона створена для бруду та пухких ґрунтів. Саме там вона покаже свої можливості. Частий і дрібний протектор буде ідеальним для сухого ґрунту. А великий підійде для суворої кам'янистої місцевості з пухкими ґрунтами.

Які ще властивості покришок 29 дюймів на велосипед варто врахувати?

Вибираючи нову гуму, важливо зважити на можливість безкамерної установки. Якщо ви шукаєте саме такі покришки в магазині Велого, вам потрібно шукати позначення TR (Tubeless Ready) в її описі. Варто зазначити, що такі покришки 29 дюймів складніші у виробництві і ціна їх буде дещо вищою. Безкамерну гуму можна без проблем використовувати з камерами. Тому ви катаєтесь на камерах і не знайшлося підходящої камерної моделі, то можна сміливо купувати безкамерну.

➜ Які купити недорогі Покришки 29 дюймів у 2024 році?
➜ Яка ціна на Покришки 29 дюймів?
❤️ Чому варто обрати Покришки 29 дюймів у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram