Каретки

109 товарів
Бренд: Shimano
Код: EBBES300B13
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: SRAM
Код: 00.6418.009.000
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань

Велосипедна трансмісія включає безліч компонентів, відповідальних за передачу зусилля і регулювання швидкостей. Кареточний вузол велосипеда – обов’язкова частина кожного байка, що представляє собою конструкцію з підшипників, кріплення і вала. Поєднуючи шатуни з рамою, він забезпечує правильне обертання педалей. Під час катання на елемент лягає колосальне навантаження, тому кожен велосипедист зштовхується з питанням заміни каретки.

Велосипедна каретка: особливості конструкції

Чашка компонента монтується в спеціальний стакан на рамі, який може мати різні розміри і тип різьблення. Саме на вигляд стакана слід орієнтуватися при виборі запчастини, інакше придбаний виріб не вийде встановити. Також потрібно враховувати спосіб з’єднання шатунів і валу – центральної осі деталі. Всі елементи, включаючи насипні або промислові підшипники, укладені в циліндричний корпус. Конструкція буває відкритою або закритою:

  • Закриті моделі, також відомі як картріджні, добре захищені від пилу і вологи, замінюються повністю.
  • Відкриті вироби уразливі для бруду і іржі, можуть розбиратися для технічного обслуговування.

Каретка велосипеда: купити правильну версію

Сумісність комплектуючих – головна турбота велосипедиста, який вирішив відремонтувати або модернізувати байк. При виборі запчастин потрібно враховувати багато факторів, невідповідність яких завадить установці або нормальній роботі елемента. Найбільші труднощі виникають з визначенням типу кріплення шатунів:

  • Під квадрат (SQR). Дешева система старого типу, боїться частого розбирання.
  • Шліци. Високий рівень способів кріплення, що нараховує безліч стандартів: Octalink, Hollowtech II, ISIS Drive і т.д.

Перед покупкою бажано з’ясувати точну модель шатунів і байка. Вивчивши документацію, легко дізнатися потрібний розмір стакана і вала.

Доступні ціни на каретки для велосипеда

Заміна кареточного вузла необхідна, якщо сталася аварія або люфт з’явився внаслідок зносу. Моделі деяких брендів не можуть бути встановлені за допомогою стандартних інструментів, так як для роботи з кріпленнями потрібен особливий ключ. Щоб купити каретку на велосипед в Україні, залиште замовлення на сайті або по телефону. Киянам ми пропонуємо установку і настройку комплектуючих у фірмовій майстерні, де є все необхідне обладнання.

➜ Яка ціна на Каретки?
❤️ Чому варто обрати Каретки у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram