Пальники газові

34 товари

Швидке приготування їжі – процес від якого залежить настрій та самопочуття туриста у поході. Важливо, щоб він займав якнайменше часу. Тут вирішальну роль відіграє газовий пальник і купити його варто ще на початку захоплення туристичними походами. Від якості та надійності цього обладнання залежатиме, коли у вас буде гаряча їжа і чи буде взагалі. Тож варто подбати заздалегідь про цей важливий компонент.

Де використовуються газові пальники?

У туризмі поширені два напрями: автономний та кемпінг. Під автономним мається на увазі, що група більше йтиме, ніж перебуватиме в стоянці. Якщо говорити про кемпінг, то тут все навпаки. Група знаходиться у стоянці довгий час і найчастіше під'їжджає до місця на машині. Звідси всі пальники поділяються на:

  • легкі трекінгові
  • кемпінгові

Сучасний похідний газовий пальник відрізняється досить компактними габаритами. Він може легко поміститися в бокову кишеню рюкзака. Стандартні пальники мають виносні шланги, через які до них підключаються газові балони. А ще дуже часто використовується складна конструкція. У такий спосіб виходить заощадити ще більше місця у рюкзаку. Крім того, похідні газові пальники можна використовувати у приміщенні. Однак рекомендуємо дотримуватись заходів безпеки щодо використання газових балонів!

Пальник газовий туристичний: види та призначення

Для кожного напряму туризму важливо використовувати відповідний пальник. Тоді перебування на природі запам'ятається лише позитивними моментами, а не вирішенням проблем із обладнанням.

Портативний газовий пальник відмінно підійде для туристів-легкоходів. Тут уже немає жодних шлангів та розкладних ніжок. Пальник міститься в долоню однієї руки і просто накручується на балон зверху. Варто відзначити, що такий тип пальників може бути незручний для більшості похідників-початківців. Їх набувають досвідчені туристи, пріоритетом для яких є швидкість та низька вага у поході. Тому для початку захопленням походами ми радимо придбати пальник зі шлангом.

Для кемпінгу газовий пальник для приготування їжі має значно більші габарити. Він розрахований для приготування великих обсягів їжі за один раз. Тому до неї можуть приєднуватись великі балони. Найчастіше для таких пальників приділяється окреме місце в таборі і більше вона не переміщається. Об'єму одного великого балона найчастіше може вистачити на одну стоянку.

Які особливості повинен мати похідний газовий пальник?

Сучасний пальник для походів - річ функціональна та зручна. Для більшого комфорту приготування їжі вона повинна мати такі компоненти:

  • Виносний шланг
  • Вбудована п'єзо-запальничка
  • Вбудований захист від вітру

Виносний шланг обов'язково має бути армованим, тому що його доведеться постійно згинати. За допомогою нього балон можна розташувати в будь-якому зручному місці поряд із пальником. Також він дозволяє зручно розташувати самий пальник на рівній поверхні. Газові пальники для походу обов'язково повинні оснащуватися п'єзо підпалом. Цей компонент дозволяє розпалити полум'я без допоміжних засобів: сірників або запальничок. Підпал відбувається натисканням однієї кнопки після подачі газу.

Якщо потрібний на газу пальник і ви шукаєте інтернет магазин, то фахівці VeloGO будуть раді допомогти з вибором. У команді є досвідчені туристи, через руки яких пройшло чимало різних пальників. Так що підібрати оптимальний варіант не складе ніяких труднощів.

➜ Пальники газові – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Пальники газові у 2024 році?
➜ Яка ціна на Пальники газові?
❤️ Чому варто обрати Пальники газові у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram