Манометри

16 товарів

Тиск у шинах – найважливіший показник накату велосипеда та його зчеплення з дорогою. Його потрібно підбирати під свою вагу та стиль катання, щоб досягти ідеального балансу між комфортом та швидкістю. Також усі виробники покришок рекомендують перевіряти тиск у шинах раз на 20-30 днів. Можна робити це навпомацки, а можна використовувати манометр для велосипеда. Цей пристрій покаже вам точний показник тиску, який вимірюється у атмосферах або Bar. Такий пристрій суттєво прокачає ваше спілкування з велосипедом, так як з ним вам буде легше підтримувати ідеальний тиск у покришках.

Манометр велосипедний. Які вони бувають і як ними користуватися?

У продажу є два типи пристроїв - механічний та електронний. Механічний має класичний круглий циферблат із звичайною стрілкою. Електронний натомість пропонує цифровий екран. Перевага механіки полягає в тому, що йому не потрібні батареї для роботи, на відміну від електронного. Механічний манометр може завдати певних труднощів з визначенням точного тиску, якщо неправильно визначити ціну поділу шкали. Електронний манометр вирішує цю проблему і покаже вам тиск із точністю до сотої частини. Тому вибирайте для себе зручний манометр для велосипеда і ціна у них буде приблизно однакова.

Користуватися ним досить просто та швидко. Вам необхідно відкрутити вентиль ніпеля та зафіксувати на ньому пристрій і за лічені секунди вело манометр покаже вам точний тиск. Наприклад, ви точно знатимете, чи спускає ваше колесо через невеликий прокол. Або вам потрібно підібрати правильний показник для катання в холодну погоду. Тому купити манометр для свого велосипеда – це гарна ідея, яка заощадить вам багато часу. А також дасть розуміння як поводяться покришки на різному тиску. Це та річ, яку повинен мати кожен професіонал у велосипедній справі.

➜ Які купити недорогі Манометри у 2024 році?
➜ Яка ціна на Манометри?
❤️ Чому варто обрати Манометри у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram