Перемикачі задні 10 швидкостей

35 товарів
Бренд: Shimano
Код: IRD4700GS
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Системи перемикання передач на 10 зірок – одні з найбільш збалансованих за ціною та ефективністю на ринку. Задній перемикач 10 швидкостей - одна з ключових деталей трансмісії, від якої докорінно залежить швидкість і точність перемикання. Такими деталями комплектуються велосипеди різних класів: від швидких шосейників до прохідних гірських велосипедів.

Задній перемикач 10 швидкостей: як зробити правильний вибір?

Ще нещодавно десяти швидкісні трансмісії встановлювалися на велосипеди професійного рівня. Тому ці компоненти мають точність, технологічність і низьку вагу, які потрібні гонщикам. Перемикач швидкостей на гірський велосипед 10 швидкостей має низку критеріїв вибору та технологічних особливостей, які варто врахувати при виборі. Ось найголовніші з них:

  • Призначення (Road/Gravel/MTB)
  • Технологія виготовлення паралелограма
  • Довжина лапки
  • Додаткові опції

Найголовніше - не заплутатися із призначенням того чи іншого компонента. Тому що перемикач будь-якого рівня на 10 швидкостей задній може бути призначений лише під певний тип велосипеда. Якщо помилково придбати шосейну перекидку для гірського велосипеда, то проблеми виникнуть ще на етапі встановлення. Про коректну роботу у такому разі годі й говорити. В описі кожної моделі є детальна інформація, для якого типу велосипеда він призначений.

Які технологічні особливості має перемикач 10 швидкостей задній?

Усі без винятку перекидки мають такий параметр, як ємність. Він означає, наскільки велика зірка касети може використовуватися з ним. Наприклад, гірські перемикачі завжди мають більшу ємність, ніж шосейні. Так як у MTB використовуються значно більші зірки на касеті. На ємність перемикача впливає і довжина лапки. Чим більша довжина, тим більша зірка підтримується перемикачем.

Купити відповідний задній перемикач варто з технологією стабілізації тряски. У Shimano така особливість називається Shadow. Зараз за такою технологією виготовляються не лише гірські, а й шосейні перемикачі. Деякі моделі на корпусі мають спеціальний перемикач, який фіксує положення лапки. Ця функція забезпечує максимально стабільну роботу перемикання на бездоріжжі.

➜ Перемикачі задні 10 швидкостей – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Перемикачі задні 10 швидкостей у 2024 році?
➜ Яка ціна на Перемикачі задні 10 швидкостей?
❤️ Чому варто обрати Перемикачі задні 10 швидкостей у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram