Безкамерні покришки (шини) для велосипеда

764 товари
Бренд: Maxxis
Код: 52959870
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Panaracer
Код: RF743-GKSK-D
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Технології у велосипедній галузі стрімко розвиваються та суттєво полегшують життя велосипедистам. З’являються легкі велосипеди, удосконалюються їх окремі частини, аксесуари дедалі стають все зручніше. Одним з видатних досягнень людства у велосипедній сфері -  це розробка безкамерних покришок. Якщо раніше всі використовували камери в шинах, то зараз можно легко обійтись без них і це принесло дуже багато переваг. Усі без винятку спортсмени та більшість затятих любителів вже не можуть уявити своє життя без цієї фічі.

В чому краще безкамерні покришки для велосипеда?

Безкамерні технології з’явилися у велосипедах не так давно і дуже стрімко розвиваються. Безкамерна покришка - це така гума, яка не потребує камери, щоб впевнено тримати потрібний тиск у колесі. Але ж звісно ніщо вам не забороняє, використовувати таку покришку камерно. Бо всі велосипеди на безкамерці із заводу комплектуються камерами. А вже потім за бажанням власник може перевести цей велосипед на безкамерну технологію. Але повернемося до суті, чим все ж таки безкамерка краще за їзду на звичайних камерах. Для того є декілька причин:

  • не потрібно заклеювати колесо - система все зробить за вас прямо на ходу
  • помітне зниження ваги за рахунок відсутності камер
  • можна їздити на зниженому тиску для покращення зчеплення.

Перша причина, за якою усі бажають перейти на бескамерку - більше не потрібно клеїтися після кожного проколу. Якщо раніше ви чули, як спускає колесо та у вас починався нервовий тик, то на безкамерці за вас усю роботу робить герметик. Він затягує прокол за лічені хвилини. І все що вам потрібно буде зробити - це підкачати колесо. Можна це зробити за допомогою насоса, а можна використовувати спеціальні балончики з вуглекислим газом. Вони дозволяють накачати покришку суттєво швидше, що дуже важливо в перегонах. Герметик, до речі, треба обов’язково залити всередину безкамерної покришки. Якщо ви тільки но встановили безамерку, то вона і так буде тримати тиск. Але якщо на момент проколу там не виявиться герметика, то нічого вдіяти з цим ви вже не зможете. 

Відсутність у заміні камери дуже важлива для тих, хто бере участь у перегонах. Бо погодьтеся, вам буде дуже прикро втрачати час на заміну камери і бачити, як супротивники вас випереджають.

Ще один очевидний плюс - це економія ваги. В середньому, камера для гірського велосипеда важить близько 200 грамів, тож на двох колесах ви отримуєте економію майже в пів кілограми! При цьому зкидати вагу з велосипеда варто саме з коліс. Бо чим вони легше, тим легше ви буде набирати швидкість та менше втомлюватись.

Якщо ви хочете мати більше зчеплення не бездоріжжі, то треба знижувати тиск у колесах. Але якщо ви їздите на камерах, то нижче мінімального знижувати його вкрай не рекомендується. Бо неодмінно познайомитесь з таким явищем ,як “зміїний укус”. На велосипедному жаргоні так називають пробиту у двох місцях камеру одночасно. Камеру може пробити обод, якщо ви невдало натрапите на якусь перешкоду. Безкамерка позбавлена цього недоліку, в ней можна тримати менший тиск і це значно покращує зчеплення у складних умовах.

Що вам буде потрібно, щоб встановити безкамерні покришки для велосипеда?

Якщо ви вирішили позбутися камер вперше, то вам треба упевнитися, що ваш обод підтримує безкамерні технології. Це можна зрозуміти, завдяки абревіатурі TR(Tubeless Ready) на наклейках обода. Або ж цю інформацію можна подивитися на сайті виробника велосипеду, чи конкретного ободу. Якщо з цим все добре, то окрім власне покришок подбайте про купівлю такого набора:

  • комплект ніпелів
  • спеціальні безкамерні обідні стрічки
  • герметик

Це все необхідно, аби без проблем встановити безкамерку на свій велосипед. Якщо у вас виникли питання стосовно підбору покришок, або безкамерного комплекту, то радимо вам зателефонувати нашому спеціалісту. Або ж завітайте до наших магазинів, де вам без проблем можуть допомогти не тільки з вибором, а ще й встановити безкамерні покришки на ваш велосипед.

➜ Безкамерні покришки (шини) для велосипеда – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Безкамерні покришки (шини) для велосипеда у 2024 році?
➜ Яка ціна на Безкамерні покришки (шини) для велосипеда?
❤️ Чому варто обрати Безкамерні покришки (шини) для велосипеда у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram