Дропери (dropper post)

52 товари

Технічний розвиток зробив гірський велосипед - одним із найскладніших в індустрії. Тут використовується безліч елементів, що підвищують зручність під час агресивної їзди. Дроппер на велосипед – це підсідельний штир із можливістю регулювати висоту сідла одним простим натисканням! Дуже корисна функція і зараз ми розповімо, де вона точно знадобиться.

У яких ситуаціях дроппер особливо корисний?

Уявіть, що на вас чекає траса з безліччю підйомів і спусків. У підйомах дуже важлива нормальна висота сідла, щоб проїхати його якнайшвидше. А на спусках треба зважувати корпус назад. І найкраще робити це при опущеному сідлі. Ось тут і розкривається сила, яку дає дроппер для велосипеда. На кермі встановлена спеціальна манетка і після натискання на неї сідло опускається під вашою вагою. А якщо попереду підйом – повернули сідло у верхнє положення і без проблем заїхали.

Ця функція стала настільки популярною, що такий аксесуар використовується вже не тільки в екстремальних стилях їзди. Наприклад, дуже часто їх встановлюють спортсмени на велосипеди для крос-кантрі. Також дроппер на велосипед можна придбати і для гравійника. Якщо гравійні поїздки нагадують легке крос-кантрі, то він точно не буде зайвим у багатьох ситуаціях.

У багатьох екстремальних велосипедах дроппери йдуть прямо із заводу. Але це не означає, що його не можна докупити та встановити окремо. У сучасних гірських велосипедах реалізовано все необхідне для легкого встановлення такого штиря. Вам потрібно буде врахувати кілька наступних параметрів:

  • діаметр
  • довжина
  • тип підведення троса або гідролінії

Для правильного вибору цих нюансів можна сміливо звертатися до фахівців нашого магазину!

➜ Яка ціна на Дропери (dropper post)?
❤️ Чому варто обрати Дропери (dropper post) у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram