Перемикачі задні 11 швидкостей

46 товарів
Бренд: Shimano
Код: ERDU602011SGS
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Shimano
Код: IRDM8000GS
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Shimano
Код: IRDR9100SS
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: SRAM
Код: 00.7518.113.000
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань

Сучасні велосипеди високого рівня мають дуже точну трансмісію, яка працює з найменшого натискання на монетку. Задній перемикач 11 швидкостей - просунутий пристрій, який має низку нюансів у виборі. Це одна з найтехнологічніших деталей на велосипеді, через яку пройшло не одне покоління покращень та технічних досягнень.

У яких випадках задній перемикач на 11 швидкостей потребує заміни?

Цей елемент трансмісії не можна назвати витратним матеріалом. Він має суттєвий термін служби, який вимірюється роками та тисячами кілометрів. Однак причин для його заміни існує чимало, і ось найпопулярніші з них:

  • Природний знос
  • Механічні пошкодження
  • Апгрейд на деталь вищого рівня

Природне зношування - це найпопулярніша причина для заміни. Під час експлуатації з'єднання розхитуються, а пружини слабшають. Внаслідок цих змін перемикання вже не може бути таким точним, яким було спочатку. У цьому випадку перемикач задній на 11 швидкостей варто замінити на новий, щоб процес перемикання знову став швидким і точним.

Ще такий механізм можна зламати через невдале падіння. Тут варіанти два: або перемикач повністю стає непридатним, або починає дуже погано перемикати передачі. Після серйозних падінь його працездатність найчастіше відновити не вдається і заміна стає єдиним вирішенням проблеми.

За якими властивостями потрібно вибирати новий перемикач 11 швидкостей задній?

Тут перед велосипедистом постає цілий перелік властивостей:

  • тип велосипеда
  • тип приводу перемикача (Механічний або електронний)
  • максимально допустима зірка касети
  • довжина лапки

З типом велосипеда правило дуже просте – кожному своє. Для гірського велосипеда варто купити задній перемикач на MTB велосипед на 11 швидкостей із гірських груп виробників Shimano та Sram. Те саме стосується і шосейних компонентів. Ще такі перемикачі мають поділ на механічний та електронний привід. Механіка – це класичний і всім відомий спосіб перемикання. А ось електронні перемикачі задні на 11 швидкостей – це пристрої нового покоління. Вони можуть бути як провідними, так і бездротовими. Ці рішення працюють тільки в парі з фірмовими манетками. Окремо їх використати не вийде. Якщо говорити про максимальний розмір зірки касети, новий перемикач повинен бути сумісним за цим параметром. Про це має бути зазначено в інструкції виробника або на упаковці.

Перемикач швидкостей на будь-який велосипед 11 швидкостей можна придбати як апгрейд, не чекаючи виходу з ладу поточного. Компонент нового рівня привнесе в поїздку новий досвід використання та більшу ефективність.

➜ Перемикачі задні 11 швидкостей – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Перемикачі задні 11 швидкостей у 2024 році?
➜ Яка ціна на Перемикачі задні 11 швидкостей?
❤️ Чому варто обрати Перемикачі задні 11 швидкостей у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram