Дропаути перемикача

27 товарів

Швидке та точне перемикання передач на велосипеді залежить не тільки від перемикача, ланцюга чи монетки. Здавалося б, тримач перемикача швидкостей – маленька та майже непомітна деталь. Якщо він отримає пошкодження внаслідок падіння – про точність перемикання доведеться забути. Випрямлення серги найчастіше не призводить до бажаного результату. На щастя, цю деталь дуже легко поміняти на нову і перемикання швидкостей і надалі радуватиме вас своєю бездоганною роботою. Основне завдання такого тримача– фіксація перемикача на його законному місці. А якщо з якихось причин перемикач потрапить у ланцюг, “півень” має “пожертвувати собою”, щоб зберегти дорогий перемикач.

Серга на раму. Чи реально вибрати з першого разу?

Вибрати півень з першого разу може здатися складним завданням, адже їх дуже багато і вони можуть мати різну форму. Найпростіший крок – це шукати тримач перемикача швидкостей на рамі велосипеда за конкретним виробником. Якщо ви - власник байка від відомого бренду, то варто вказати модель і рік велосипеда при пошуку. Найкращий варіант – звернутися до магазину, де ви купили конкретний велосипед, і вам точно підберуть цю деталь. Якщо ж по виробнику знайти не вдається, то купити потрібні серги на раму велосипеда можна методом фізичного підбору. Ви просто знімаєте зламаний тримач і вирушаєте в магазин, де вам підберуть такий самий за формою і габаритами.

Якщо ви підбираєте онлайн, то можна спробувати знайти його самостійно з асортименту веломагазину. Якщо виникнуть складнощі - зверніться до нашого менеджера, надайте йому фото і він допоможе з вибором. Радимо придбати одразу декілька тримачів, аби запасні завжди були під рукою. Це особливо актуально, якщо неприємність трапиться десь у дорозі. Півень дуже легкий та не займе багато місця. Тож ви будете дуже раді, якщо у велосипедній аптечці виявиться ця маленька деталь.

➜ Дропаути перемикача – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Дропаути перемикача у 2024 році?
➜ Яка ціна на Дропаути перемикача?
❤️ Чому варто обрати Дропаути перемикача у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram