Ободи під безкамерне використання
182 товариСучасні технології істотно покращують наш досвід їзди на велосипеді. Ще пару десятків років тому всі їздили на важких байках, то зараз зниження ваги - основний напрямок розвитку велосипеда. Використання камер в колесах незабаром також стане рудиментом. Переваги безкамерних технологій вже оцінили не тільки гонщики, але і звичайні велолюбителі. Для апгрейду на бескамерку вам потрібні будуть безкамерні ободи. Вони спроектовані таким чином, щоб ця технологія працювала якнайкраще. І ви не мали ніяких проблем під час використання.
У чому полягає різниця камерних та безкамерних ободів?
Сам по собі велосипедний обод - це основна частина колеса, яка несе на собі майже усе навантаження. Тому він повинен бути доволі жорстким. За жорсткість та міцність обода відповідає переріз його профілю. Профіль обов’язково повинен бути подвійним, одинарні варіанти вже дуже застаріли та не підходять навіть для шосейних велосипедів.
Відмінності безкамерних ободів полягають у таких нюансах:
- Спеціальна форма профіля
- Тип з'єднання обода
Якщо порівняти переріз звичайного та безкамерного ободів, то можна помітити суттєву різницю. Безкамерний обод має рівну бічну внутрішню поверхню. Це необхідно для того, щоб покришка займала суворо своє місце. Якщо цього не буде, то резина може нерівномірно сидіти на колесі. І вам буде здаватися, що у вас з'явилася вісімка. Крім того, безкамерна резина має свої спеціальні борти. Ними вона тримається на місці та запобігає витіканню герметику з колеса. Якщо ці борти зсунуться зі свого місця, то ви будете мати ризик втрати герметика.
Також особлива внутрішня форма ободів дозволяє надійно наклеїти ободну стрічку. Остання вкрай важлива для того, щоб повітря та герметик вже точно нікуди не поділися. Тип з’єднання безкамерного обода може бути як зварний, так і на штифтах. Головне, щоб це з’єднання було максимально герметичним.
Як зрозуміти, що обод все ж таки безкамерний?
Обираючи в магазині або онлайн, потурбуйтеся щоб в описі фігурували такі абревіатури, як UST або TR. Остання означає Tubeless Ready, тобто готовність до використання без камери. Зазвичай такі позначки є не тільки в описі, а ще й на наклейці обода. Тож ви точно не зможете прогавити цей нюанс. Ми ретельно перевіряємо усі товари, тому ви можете легко орієнтуватися за інформацією у нас на сайті та використовувати відповідні фільтри.
На що ще варто звернути уваги при виборі безкамерних ободів?
Крім специфічних ознак безкамерності слід звернути увагу на загальні властивості будь-яких ободів:
- Профіль обода. Для гірського велосипеду повинен мати велику ширину, аби ефективно витримувати навантаження.
- Пістонування. Це така технологія, яка посилює отвори під шприхи спеціальними кільцями. Часто використовується на гірських ободах. На шосейних не отримала розповсюдження, тому що дещо збільшує вагу.
Що ще знадобиться для того, щоб зібрати безкамерку?
Ободи - це тільки частина комплекту, вагомий але не єдиний пазл для вашої безкамерки. Якщо ви вирішили перейти на цю сучасну технологію, радимо вам докупити такі компоненти:
- Безкамерні покришки (важливо, щоб вони підтримували цю технологію)
- Герметик
- Набір ніпелів
- Спеціальна ободна стрічка
Усі ці компоненти ви зможете знайти у нашому магазині як разом, так і окремо. Для більшої зручності все для безкамерки можна придбати цілим набором. У нього буде входити стрічка, герметик, ніпелі та усілякі допоміжні дрібниці. Єдине що вам треба буде обрати окремо - це ободи та покришки.
⚡ Популярні Ободи під безкамерне використання у 2024 році
✔️ Ви можете купити недорогі Ободи під безкамерне використання в магазині VeloGO
⭐️ Вартість Ободи під безкамерне використання в магазині VeloGO від 131 грн до 24696 грн
✔️ Веломагазин №1 в Україні
✔️ Ми офіційний представник світових велобрендів
✔️ Більше 2000 велосипедів на складі
✔️ Більше 400 велосипедів в магазинах
✔️ Оплата частинами та Безкоштовна доставка по Україні