Покришки 20 дюймів

105 товарів

Гума невеликого розміру дуже популярна серед дитячих, складних та трюкових велосипедів. І не секрет, що велопокришки 20 дюймів з часом зношуються та потребують заміни. Щоб вибрати потрібну гуму з першого разу, потрібно знати її ширину, а також не помилитися з діаметром. І тоді пара нових покришок порадує одразу після покупки, та їх не доведеться повертати для обміну.

Покришки на велосипед 20 дюймів: особливості та критерії вибору для дитячого велосипеда

Дуже часто діти дуже недбало ставляться до гуми велосипеда. Гальмування юзом дуже швидко стирає не тільки протектор, а й саму основу покришки. У такому режимі використання гума швидко стає непридатною і потрібно її якнайшвидше замінити. Ось що потрібно врахувати перед тим, як купити покришки на дитячий велосипед 20:

  • Безпека
  • Вага
  • Ширина

Під безпекою мається на увазі екологічність гуми. Дуже часто неякісні моделі мають дуже різкий запах, що свідчить про їхню токсичність. Саме тому найкраще придбати шину від перевіреного бренду. До того ж вона набагато довше ходитиме, оскільки матеріал більш стійкий до зносу.

Ще гума r20 на велосипед для дитини не повинна багато важити. Вага коліс відіграє дуже важливу роль у легкості на розгін. Тому покришки не повинні мати надто великої ваги. Ширина має бути достатньою для впевненого зчеплення з асфальтом. Оптимальним показник для дитячих велосипедів буде на рівні 1,7 – 2 дюйми.

Як підбирається покришка 20 під велосипеди BMX?

Процес підбору шин для трюкових велосипедів має свої особливості:

  • Підвищена зносостійкість
  • Стійкість до ударів під час приземлень
  • Стиль та колірні рішення

Потрібно розуміти, що звичайна шина на велосипед 20 не підійде. Тому що немає потрібного запасу міцності. Трюкові покришки мають дуже міцні боковини, які дозволяють виконувати стрибки. Ще вони мають досить специфічний малюнок протектора. Він невисокий, проте чудово тримається на асфальті та бетоні, де найчастіше і їздять на велосипедах для трюків. Використання покришок із позашляховим протектором на таких велосипедах вкрай не рекомендується.

Як підбирається гума на складаний велосипед 20?

Велосипеди зі складною рамою дуже популярні для міських умов. Вони компактні, легкі та зручні у зберіганні вдома. Підбирати під них нову гуму потрібно з урахуванням міських потреб:

  • Наявність світловідбиваючої смуги
  • Гладкий протектор
  • Можливість витримувати велику вагу.

Світловідбивна смуга дуже важлива для безпеки пересування у темний час доби. За допомогою них велосипед стане помітнішим збоку при світлі фар автомобіля. У поєднанні з велосипедним світлом, це дасть хорошу видимість для водія. Для легкого ходу на асфальті велопокришки 20 повинні мати гладкий протектор типу слік. Агресивна гума не буде найвдалішим рішенням для таких велосипедів. Міські покришки мають витримувати до 100-120 кг ваги. Це дасть можливість без проблем пересуватися важкому велосипедисту. А також перевозити додатковий вантаж.

Окрім перерахованих вище особливостей, покришки 20 на будь-який велосипед повинні бути правильно підібрані за шириною. Занадто широка гума може не влізти в раму або вилку велосипеда. І, навпаки, занадто вузька може погано триматися на ободі, а також мати погане зчеплення. Щоб такого не сталося, слід звернути особливу увагу на ширину старої шини. Найкраще відштовхуватися від цього параметра під час вибору.

➜ Які купити недорогі Покришки 20 дюймів у 2024 році?
➜ Яка ціна на Покришки 20 дюймів?
❤️ Чому варто обрати Покришки 20 дюймів у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram