МИ ПРАЦЮЄМО! Наявність товару та ціни актуальні!

Обідні гальма

62 товари

При виборі комплектуючих особливу увагу прийнято звертити на гальмівну систему, від якої залежить безпека велосипедиста на дорозі. Встановлювати на велосипед дискові або обідні – вічне питання, адже кожен варіант має свої переваги і недоліки. Механізми другого типу не здають позиції з 90-х років, поступившись лише просунутим дисковим моделям. Секрет такого успіху розкривається нижче.

Гальма V-brake і інші різновиди

Вибираючи обідні гальма на велосипед, райдер розуміє, що асортимент не обмежується поширеними V-brake. Виробники випускають такі системи:

  • Кліщі. Так звані «крабики» з важелями U-подібної форми.
  • Кантільоверні. І супротив забрудненню, і дешевизна дозволяють їм залишатися на ринку.
  • Обідні гідравлічні гальма. Гідролінія замінює звичайний трос.

Перераховані вище різновиди та популярні вібрейки влаштовані приблизно однаково. Конструкція складається з двох важелів, які отримують сигнал від ручки на кермі. За командою важелі стискають обід, сповільнюючи або зупиняючи обертання колеса. Потужності такого гальмування досить в більшості ситуацій.

Плюси і мінуси

Гальма вібрейки користуються попитом вже кілька десятиліть, що підтверджує їх ефективність. Прихильники прогресивних рішень потроху переходять на дискові механізми, але старим добрим кантільоверам і V-brake вірні багато велосипедистів. Причиною тому такі переваги:

  • Мінімальна вага.
  • Найнижча ціна на ринку.
  • Елементарна конструкція, що полегшує самостійний ремонт.
  • Швидка заміна на іншу модель того ж типу.

З недоліків прийнято виділяти чутливість до форми обода, чиє викривлення прямо пропорційно ускладнює гальмування. Також багато моделей не терплять катання в негоду, коли бруд або сніг швидко налипає на колесо.

Установка і обслуговування гальм типу вібрейки

Навіть найдорожчі гальма v brake купити недостатньо, адже потрібно грамотно встановити і відрегулювати компонент. Після налаштування система потребує регулярного змащення і усунення забруднень.

Інтернет-магазин VeloGO пропонує великий вибір запчастин Shimano, XLC і інших знаменитих виробників. На нашому сайті можна придбати як цілі гальмівні системи, так і окремі комплектуючі для часткового ремонту. Послуги з монтажу й подальшого ТО готові надати фахівці Київської веломайстерні.