Обідні гальма

62 товари

При виборі комплектуючих особливу увагу прийнято звертити на гальмівну систему, від якої залежить безпека велосипедиста на дорозі. Встановлювати на велосипед дискові або обідні – вічне питання, адже кожен варіант має свої переваги і недоліки. Механізми другого типу не здають позиції з 90-х років, поступившись лише просунутим дисковим моделям. Секрет такого успіху розкривається нижче.

Гальма V-brake і інші різновиди

Вибираючи обідні гальма на велосипед, райдер розуміє, що асортимент не обмежується поширеними V-brake. Виробники випускають такі системи:

  • Кліщі. Так звані «крабики» з важелями U-подібної форми.
  • Кантільоверні. І супротив забрудненню, і дешевизна дозволяють їм залишатися на ринку.
  • Обідні гідравлічні гальма. Гідролінія замінює звичайний трос.

Перераховані вище різновиди та популярні вібрейки влаштовані приблизно однаково. Конструкція складається з двох важелів, які отримують сигнал від ручки на кермі. За командою важелі стискають обід, сповільнюючи або зупиняючи обертання колеса. Потужності такого гальмування досить в більшості ситуацій.

Плюси і мінуси

Гальма вібрейки користуються попитом вже кілька десятиліть, що підтверджує їх ефективність. Прихильники прогресивних рішень потроху переходять на дискові механізми, але старим добрим кантільоверам і V-brake вірні багато велосипедистів. Причиною тому такі переваги:

  • Мінімальна вага.
  • Найнижча ціна на ринку.
  • Елементарна конструкція, що полегшує самостійний ремонт.
  • Швидка заміна на іншу модель того ж типу.

З недоліків прийнято виділяти чутливість до форми обода, чиє викривлення прямо пропорційно ускладнює гальмування. Також багато моделей не терплять катання в негоду, коли бруд або сніг швидко налипає на колесо.

Установка і обслуговування гальм типу вібрейки

Навіть найдорожчі гальма v brake купити недостатньо, адже потрібно грамотно встановити і відрегулювати компонент. Після налаштування система потребує регулярного змащення і усунення забруднень.

Інтернет-магазин VeloGO пропонує великий вибір запчастин Shimano, XLC і інших знаменитих виробників. На нашому сайті можна придбати як цілі гальмівні системи, так і окремі комплектуючі для часткового ремонту. Послуги з монтажу й подальшого ТО готові надати фахівці Київської веломайстерні.

➜ Обідні гальма – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Обідні гальма у 2024 році?
➜ Яка ціна на Обідні гальма?
❤️ Чому варто обрати Обідні гальма у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram