Перемикачі (шифтери) 3 швидкості

49 товарів

Велика кількість швидкостей на велосипеді - це зручно, адже можна без проблем підібрати зручне зусилля, виходячи з рельєфу місцевості. Манетки Shimano 3 швидкостей забезпечують чітку та швидку роботу переднього перемикача на гірських та шосейних велосипедах із трьома зірками спереду. Вони можуть бути виконані у різних форм-факторах. Важливо вибрати правильний формат шифтера, виходячи з типу велосипеда та його конструктивних особливостей.

Якою може бути манетка 3 швидкості?

При збиранні велосипеда під себе дуже важливо вибрати найбільш зручний тип манеток для вашого стилю катання. Вони можуть випускатися в різних виконаннях:

  • Стандартна манетка на два важелі
  • Моноблок - манетка, що поєднана з гальмівною ручкою
  • Дуал-контроль - орган перемикання для шосейних та гравійних велосипедів
  • Грипшифт - перемикання відбувається за рахунок повороту руки прямо на грипсі

Як правильно вибрати шифтер 3 швидкості?

Формат перемикачів на кермо слід вибирати, виходячи з типу велосипеда. Бо не всі шифтери сумісні між собою. На всіх сучасних гірських велосипедах найбільш поширений шифтер Shimano 3 швидкості із двома ручками перемикання. Він встановлюється на кермо окремо від гальмівної ручки, що дозволяє зручно налаштувати його положення. Такий тип перемикання використовується на велосипедах від певного початкового до найвищого рівня.

Перемикач на 3 швидкості у формі моноблоку розповсюджений на велосипедах для прогулянкового використання. Їх плюс у тому, що це єдина конструкція з гальмівною ручкою. Тому її дуже легко та швидко встановлювати. Однак для більш інтенсивного катання такий манеток не зовсім вдалий, адже вони розраховані тільки під механічне гальмо.

Дуал-контроли Shimano та Sram 3 speed встановлюються на шосейні, гравійні та турингові велосипеди. Найбільшого поширення набули саме на останніх двох, тому що в шосейниках дуже рідко використовуються 3 зірки спереду. Такий форм-фактор розроблений спеціально для шосейного керма, дуже зручний на тривалих заїздах асфальтом.

Грипшифт дозволяє перемикатися шляхом перевороту механізму прямо на грипсах велосипеда. Його перевага - у блискавичній швидкості перемикання. Адже легким рухом руки такий перемикач Shimano під 3 швидкості може перемістити ланцюг на кілька зірок відразу. Деякі велосипедисти обирають саме такий формат за рахунок цієї переваги. Такі манетки є у багатьох виробників, включаючи Shimano та Sram.

➜ Перемикачі (шифтери) 3 швидкості – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Перемикачі (шифтери) 3 швидкості у 2024 році?
➜ Яка ціна на Перемикачі (шифтери) 3 швидкості?
❤️ Чому варто обрати Перемикачі (шифтери) 3 швидкості у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram