Фляготримачі

272 товари

Щоб комфортно перевозити туристичне спорядження, необхідно обладнати байк відповідними кріпленнями. Транспортувати пляшки з водою допомагає фляготримач для велосипеда, для установки яких на багатьох байках передбачені спеціальні отвори. Надійно закріплена фляга не випадає від тряски і витягується одним легким рухом. Існуючі підфляжники розрізняються по розташуванню і матеріалу.

Куди ставиться кріплення для пляшки на велосипед

Вибираючи, де розмістити велосипедну флягу, слід відповісти на кілька запитань. Куди простіше дотягнутися? Досить одного держака або необхідний запасний? Конструкції заводського виробництва спроектовані так, щоб не заважати руху незалежно від місця установки. Найчастіше вибирають такі точки:

  • На нижню трубу. Універсальний варіант, зустрічається найчастіше.
  • Фляготримач під сідло. Як правило, даний вид кріплення використовують в якості доповнення до попереднього.
  • Фляготримач на кермо велосипеда. Дозволяє майже не нахилятися. З мінусів варто виділити ускладнення керма і підвищене навантаження на руки.

З чого може бути зроблений тримач для фляги на велосипед

У виробництві більшості велосипедних комплектуючих використовуються однакові матеріали: пластик, алюміній, карбон. Також зустрічаються комбіновані вироби. Не стали винятком і велосипедні тримачі для пляшок:

  • Пластик. Не Багато важать, відрізняються різноманітним оформленням.
  • Алюміній. Міцні і витривалі, легко встановлюються власними руками.
  • Вуглепластик, скловолокно. Надлегкі конструкції підвищеної міцності. Карбонові вироби вибирають власники спортивних байків, в загальній вазі яких важливий кожен грам.

Як замовити утримувач для пляшки на велосипед

Інтернет-магазин VeloGO пропонує багатий вибір підфляжників за доступними цінами. Багато велосипедистів відмовилися від ідеї виготовити кріплення самостійно, так як приємно вражені нашою ціновою політикою. У каталозі представлена продукція популярних велобрендов: Cannondale, Green Cycle, Exustar та інших.

Деякі вироби мають додаткові функції. Власникам байків з заднім амортизатором припадуть до смаку моделі з бічним завантаженням. Велосипедисти, що використовують різногабаритні фляги, по достоїнству оцінять регульовані конструкції. Замовлення приймаються на сайті і по телефону.

➜ Які купити недорогі Фляготримачі у 2024 році?
➜ Яка ціна на Фляготримачі?
❤️ Чому варто обрати Фляготримачі у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram