Велосипеди для екстріму (Стріт, Дерт)

4 товари
Бренд: Kona
Код: KNA B36SHORS
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Polygon
Код: 2000044889348
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Kona
Код: KNA B22SHOGL
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Kona
Код: KNA B21SHOL
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Купити велосипеди стріт і дьорт в Києві і Україні

З кожним роком екстремальні велодісципліни збирають все більше відданих шанувальників, але стандартні велосипеди не підходять для виконання трюків. Перш ніж купити велосипед стріт, дьорт (дерт), БМХ, слід вивчити основи і задуматися, які характеристики необхідні для досягнення успіху. Для деяких занять потрібна швидкість і керованість, в інших не обійтися без особливих покришок.

Що таке велодьорт та інші дисципліни

Трюкові види спорту обчислюються десятками, але широкої популярності набули лише одиниці. Серед сучасних райдерів в пошані:

  • Street, в перекладі «вулиця». Швидке видовищне пересування по міському ландшафту.
  • Dirt, перекладається як «бруд». Щоб виконувати піруети на земляних трамплінах, потрібно купити dirt bike.
  • BMX. Віртуозні трюки всіх мастей.

Стріт найбільш популярний через доступність, адже для залучення до нього не потрібне спеціальне оснащення. Досить придбати відповідний байк і відправитися підкорювати сходи, паркани, пам'ятники, лави. Видовищність залежить виключно від бажань і навичок райдера.

Купити дьорт велосипед означає підготуватися до запаморочливих стрибків з земляної гірки. Такі трампліни легко знайти в спеціально обладнаних парках або спорудити самостійно.

Також наш магазин має BMX зі зменшеними колесами. Власнику такого велосипеду по плечу будь-який стрибок або прийом, подивитися на який зберуться сотні людей.

Велосипеди для екстриму: характерні риси

Екстрім велосипеди настільки ж різноманітні, як й перелік можливих трюків. Точна комплектація стріт байка (велосипеда) залишається на відкуп покупця, адже у кожного своя думка про оптимальну конструкцію. Так, для деяких дисциплін рекомендована ригідна вилка, але частина трюкачів воліє кататися з амортизатором. Усереднений велосипед street dirt володіє такими якостями:

  • занижена рама з впізнаваною геометрією;
  • труби з високоміцного алюмінієвого сплаву або хрому;
  • жорстка вилка або м’яка з ходом до 120 мм;
  • діаметр коліс 24-26 дюймів;
  • покришки з різним протектором (часто поєднуються сліки і «злі» шини).

Багато райдерів воліють купити дьорт/стріт байк і доопрацювати самостійно. Наша компанія пропонує послуги кваліфікованих майстрів і сучасні запчастини, які посилять будь-який велосипед.

Ціни на велосипеди BMX й інші

Будучи офіційним дистриб’ютором Pride, Bergamont та інших міжнародних брендів, магазин VeloGO продає товари онлайн, без націнок посередників і переплат. Щоб купити велосипед bmx в Україні недорого, досить вибрати відповідне найменування в каталозі і сформувати замовлення. Товар буде доставлений за лічені дні.

Бажаючим придбати БМХ (BMX) в Києві доступне первинне налаштування і регулярне ТО. У холодну пору року кияни можуть здати байк на сезонне зберігання. Вибрати екіпіровку для стріт вело, змінні комплектуючі та додаткові послуги допоможуть наші консультанти.

➜ Велосипеди для екстріму (Стріт, Дерт) – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Велосипеди для екстріму (Стріт, Дерт) у 2024 році?
➜ Яка ціна на Велосипеди для екстріму (Стріт, Дерт)?
❤️ Чому варто обрати Велосипеди для екстріму (Стріт, Дерт) у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram