Покришки 27.5 дюймів

473 товари

При виборі гуми на колесо велосипеда дуже важливо врахувати свій стиль їзди. Покришки на велосипед 27.5 набули широкого поширення, адже такий стандарт є гарним балансом між застарілими колесами 26 і великими колесами найнера. Такі велосипеди легко набирають швидкість і легко її підтримують.

Покришка 27.5: які маркування має та як не помилитися з вибором?

У велосипедистів-початківців дуже часто виникають питання щодо маркування покришок. Адже крім числа 27,5 на ній є деякі інші позначення, які вводять у ступор багатьох новачків. Щоб не помилитися з розміром, простежте, щоб нова покришка мала такі позначення

  • 650b - альтернативне позначення шин 27,5. Це число означає зовнішній діаметр покришки.
  • 584 мм – позначення за шкалою ISO. Позначає діаметр обода без шини. Ще його називають посадковим діаметром покришки.
  • 27,5 - звичне позначення у дюймах.

Після позначення ISO пишеться ширина велопокришки 27.5 у міліметрах. Виглядає цей запис таким чином: 584х60. Це означає, що ширина такої шини на велосипед із колесами 27,5 становитиме 60 мм. Зі знанням таких тонкощів буде набагато простіше підібрати потрібну гуму на заміну старій.

Які основні властивості має гума на велосипед 27.5?

Правильно підібрати стандарт покришки – це половина успіху. Ще дуже важливо визначитися з декількома іншими показниками, від яких залежатиме зчеплення та накат і вага:

  • ширина покришки
  • тип протектора
  • тип корду

Ширина покришки – найголовніший показник, який впливає на зчеплення колеса з дорогою. Наприклад, якщо плануються виїзди на асфальті, широкі покришки можуть просто ускладнити пересування. А на грунтах корисно мати ширшу гуму, щоб було впевнене зчеплення в поворотах. Саме тому широкі покришки 27,5 варто купити тим райдерам, які більшу частину часу проводять поза асфальтовими дорогами.

Від типу протектора також дуже серйозно залежить поведінка покришки у тих чи інших умовах. За протектором вся гума 27.5 поділяється на три типи:

  • Слік – повністю гладкий протектор, без зачепів
  • Напівслік - є бічні зачепи та гладка центральна доріжка
  • Позашляховий – по всій поверхні покришки є агресивні зачепи для кращого зчеплення.

Cліковий протектор ідеальний на асфальті. Така гума дуже тихо і легко їде асфальтом. На ній простіше підтримувати швидкість і не втомлюватися. Але такі велосипедні шини 27.5 гарні виключно на асфальті.

Напівлики все ще мають гарний накат на асфальті і при цьому дають більше впевненості у поворотах на бездоріжжі. З ними круті повороти виконувати не так страшно, як у сликах. Рекомендуємо таку гуму всім, хто їздить асфальомі, але й не проти час від часу досліджувати бездоріжжя.

Покришка велосипедна 27.5: на що впливає різниця у типі корду?

Тип корду - це показник, яким можна відрізнити дорогу і дешеву покришку. Сталевий корд – сфера недорогої гуми. Такий варіант був вигаданий дуже давно. У борти покришки вплетено сталевий дріт, який служить каркасом і місцем з'єднання покришки та обода. На дорожчій гумі цей каркас виконаний з кевлару. Цей матеріал відрізняється високою міцністю і може складатися кілька разів. Саме тому таку шину легко транспортувати, адже її можна дуже компактно скласти.

Безкамерна велопокришка 27.5 завжди оснащені кевларовим кордом. Така гума відрізняється низькою вагою та може використовуватися без камери. Це дозволяє додатково знизити вагу ще на 200 – 300 грам.

➜ Які купити недорогі Покришки 27.5 дюймів у 2024 році?
➜ Яка ціна на Покришки 27.5 дюймів?
❤️ Чому варто обрати Покришки 27.5 дюймів у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram