Фолдінгові покришки (шини з кевларовим кордом)

1186 товарів
Бренд: Maxxis
Код: 52959870
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Panaracer
Код: RF743-GKSK-D
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

З кожним роком велосипеди набувають все досконалішої конструкції. Вони стають легше та готові до ще більших навантажень. Зручність використання - це також важлива складова сучасного велосипеда. Вона проникає в усі процеси, навіть що стосується використання велосипедних покришок. Сучасна гума має дуже багато відмінностей від тої, що була ще декілька десятиріч тому. Зокрема знижується її вага покращується зносостійкість. Багато в чому завдяки сучасній складній конструкції.

У чому перевага складних покришок для велосипеда?

Переваг усього три, та всі вони дуже суттєві:

  • значно менша вага
  • можливість скласти покришку для легкого транспортування
  • Покращенна зносостійкість.

Сьогодні у продажу ви можете зустріти два основні типи покришок. Ті що можна згорнути в кілька разів, та ті що згорнути не вдасться, бо цього не дозволить корд. Кордом називають основу покришки, завдяки якій вона кріпиться до обода та надійно там сидить. В нескладних покришках у якості корда використовується звичайний сталевий дріт. Цю систему вигадали вже дуже давно, та її аж ніяк не можна назвати технологічною. Тому що сталевий дріт - доволі тяжкий, такі покришки можуть важити цілий кілограм або навіть більше. Також тканини, якими зшивається корд з гумою з часом зношується та розплітається. Ви можете побачити як з нього постійно лізуть нитки, як з дешевого светра.

Тому на заміну старій технології прийшла нова. В таких покришках вже використовується кевлар замість сталі. Це такий матеріал, який є дуже поширеним у спорядженні для віськових. Бо є дуже міцним та при цьому має виключну гнучкість. Тому ці покришки можна без проблем скласти і взяти із собою, якщо потрібна запасна. Кевлар більш стійкий до високих тисків, навіть якщо покришка довго у використанні -  борти будуть як нові. 

Маємо для Вас ще один лайфхак - такі покришки без проблем проходять по об’єму на поштові відділення Нової Пошти. А ось звичайні сталеві ви зможете забрати вже тільки на великих вантажних відділеннях.

Для яких типів велосипедів є складні покришки?

Із самого початку складні покришки вироблялись тільки для гірських велосипедів. Бо там була нагальна потреба зменшити вагу, адже деякі гірські покришки були дуже важкими. Але ж зараз така гума виробляється для всіх типів велосипедів. Наприклад, ви можете легко підібрати такі покришки для гравійника. Та в вас буде дуже виликій вибір, починаючи від німецьких Schwalbe та закінчуючи японськими Panaracer.

Для гірських велосипедів усі покришки від середнього рівню є складними. Вони встановлюються абсолютно таким самим чином, як і дротові. Єдине що вам потрібно, це визначатися з диаметром та шириною. Якщо у вас виникли питання стосовно підбору, ви завжди можете звернутися до наших консультантів по допомогу.

➜ Фолдінгові покришки (шини з кевларовим кордом) – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Фолдінгові покришки (шини з кевларовим кордом) у 2024 році?
➜ Яка ціна на Фолдінгові покришки (шини з кевларовим кордом)?
❤️ Чому варто обрати Фолдінгові покришки (шини з кевларовим кордом) у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram