Велосипедні замки та захист

478 товарів

Найгірший кошмар велосипедиста – позбутися улюбленого транспортного засобу. На жаль, крадіжки трапляються часто, навіть якщо байк стоїть на парковці або замкнений в тамбурі. Захиститися від зловмисників допомагає спеціальний замок для велосипеду. Сучасні злодії вкрай винахідливі, але правильно вибране місце парковки і комбінація з декількох пристроїв серйозно ускладнюють завдання злочинців. Щоб звести ризики до мінімуму, потрібно правильно організувати захист.

Який купити велосипедний замок: ціни, типи

Надійність виробу прямо пропорційна вартості, адже якісний дорогий метал складніше пошкодити навіть спеціалізованим обладнанням. Брендові аксесуари обходяться в 10-25% вартості байка, зате ефективно перешкоджають угону. Збираючись купити велозамок в Києві, слід вибирати з наступних варіантів:

  • Тросовий. Сталевий трос в еластичній обмотці коштує найдешевше і володіє достатньою гнучкістю, щоб обхопити ключові елементи.
  • Металеві пластини. Зручний складаний аксесуар, уразливий в точках з’єднання.
  • Ланцюговий замок для велосипеда. Не дешеві громіздкі ланцюги часто доповнюють чохлом, що запобігає утворенню подряпин на лакофарбовому покритті.
  • U-подібний. Надійне пристосування в формі підкови, пристібається до огорожі або іншому стаціонарному об’єкту.

Краще купити велосипедний замок з кодом або ключем?

Деякі способи замикання вважаються застарілими через надмірну вразливість. Наприклад, сульвадні велозамки відмикаються за допомогою підручних засобів, виняток становлять лише дорогі моделі. Найчастіше використовуються пристрої наступних типів:

  • Циліндровий велозамок. Моделі, що відмикаються плоским ключем, мають гідну стійкість до злому.
  • Кодовий протиугінний велосипедний замок. Для використання досить пам’ятати комбінацію. Хороший кодовий замок для велосипеда не сигналізує про вгадуванні цифр.

Велоаксесуари з доставкою по Україні

Інтернет-магазин VeloGO запрошує купити замки для велосипеда, велосипедні ланцюги в Києві за доступною ціною. Наша компанія пропонує міцну продукцію OnGuard, Green Cycle та інших брендів зі світовим ім’ям. Ціни на велозамки і ланцюги вказані на сайті разом з докладними характеристиками. Замовлення онлайн приймаються цілодобово, консультації надаються в телефонному режимі.

➜ Велосипедні замки та захист – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Яка ціна на Велосипедні замки та захист?
❤️ Чому варто обрати Велосипедні замки та захист у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram