Перемикачі (шифтери) 6-7 швидкостей

23 товари

Для швидкої та якісної роботи заднього перемикача важливо, щоб усі елементи перемикання ідеально підходили один до одного. Манетки Shimano 7 швидкостей – це елемент трансмісії початкового рівня. Використовується на прогулянкових гірських, міських та навіть дитячих велосипедах. Випускається в різних форматах, тому дуже важливо вибрати відповідний з точки зору зручності та технічних властивостей велосипеда.

Манетка 7 швидкостей: огляд популярних форм-факторів

У продажу існує велика різноманітність манеток. У них може бути зовсім різний принцип дії та зовнішній вигляд.

  • Манетка-тригер – найпопулярніший тип. Встановлюється більшість гірських велосипедів.
  • Моноблок - ручки перемикання поєднані з гальмівними важелями в єдину систему
  • Манетки на велосипед 7 швидкостей у форматі грип-шифт - не найпоширеніший, але дуже зручний стандарт.

Всі ці деталі мають різну конструкцію. Саме тому дуже важливо вибрати правильний стандарт виходячи з конструкції конкретного велосипеда.

Як підібрати шифтер 7 швидкостей?

Тригери встановлюються на більшість гірських велосипедів від початкового до професійного рівня. Вони розділені з гальмівними ручками, що дає можливість використання з гідравлічними гальмами. Саме з цієї причини професіонали та активні любителі віддають перевагу саме такому механізму.

Шифтер Shimano на 7 швидкостей типу моноблок поширений велосипедах початкового рівня. Його конструкція поєднана з гальмівною ручкою, що полегшує процес встановлення та заміни. Такий формат має один недолік - неможливість використання з гідравлічними гальмами. Тому що моноблоки розраховані лише під механічні.

Перемикачі грип-шифт мають одну дуже корисну властивість. За допомогою нього можна швидко перемикатися на всі зірки касети відразу. Буквально за одну секунду можна перемістити ланцюг із найменшої зірки на найбільшу. Це дуже зручно під час катання на бездоріжжі. Виглядає цей перемикач як звичайна ручка на кермо.

Даний тип манеток нерідко підходить не лише на 7, а й на 6 швидкостей. Це означає, що шифтер Shimano 6 7 Speed можна використовувати з касетою на 7 або 6 зірок. У їх конструкції нерідко реалізовані індикатори, що показують поточну швидкість. Це означає, що вам не потрібно буде постійно дивитися вниз і перевіряти положення ланцюга.

Манетки на 6 швидкостей можна купити від будь-якого виробника. При виборі ми рекомендуємо, щоб їхній бренд збігався з брендом перемикача. Таким чином, можна уникнути багатьох проблем, пов'язаних із сумісністю. Налаштовувати таку трансмісію також буде легше, адже всі її елементи проектувалися для використання один з одним.

➜ Перемикачі (шифтери) 6-7 швидкостей – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Перемикачі (шифтери) 6-7 швидкостей у 2024 році?
➜ Яка ціна на Перемикачі (шифтери) 6-7 швидкостей?
❤️ Чому варто обрати Перемикачі (шифтери) 6-7 швидкостей у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram