Насоси підлогові

201 товар
Бренд: ONRIDE
Код: 69311100032
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Topeak
Код: TJB-M2B-BM
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Silca
Код: 60044
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Topeak
Код: TJB-M2S-BM
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Topeak
Код: TJB-M1
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань

У процесі експлуатації та обслуговування велосипеда нерідко доводиться знімати шини. Це може бути пов'язане з їх звичайною заміною або ремонтом колеса. У таких випадках велосипедисту чи механіку доводиться постійно спускати та накачувати колеса. Тут насос велосипедний підлоговий буде як ніколи доречним. Звичайно, можна використовувати компактний дорожній варіант, але це дуже незручно. Тільки уявіть, скільки часу у вас піде лише на накачування, не кажучи вже про ремонт.

Як вибрати зручний насос підлоговий на кожен день?

При підборі такого важливого атрибута необхідно розуміти, в якому режимі ви його використовуватимете. Тобто наскільки часто ви його використовуватимете у своїй роботі при обслуговуванні байка. Загалом, вибираючи насос для велосипеда підлоговий, зупиніться докладніше на таких аспектах:

  • Матеріал корпусу
  • розміри
  • принцип накачування
  • наявність манометра
  • особливості ергономіки

Найважливіший для стаціонарного насоса параметр – це матеріал, з якого виготовлений корпус. Від нього залежатиме довговічність та вага. У продажу ви можете зустріти насоси зі сталі, алюмінію чи пластику. Сталевий підлоговий насос - найнадійніший. Такі варіанти будуть доречними у майстернях, де його використовуватимуть дуже часто. За рахунок сталевого корпусу довговічність такого насоса буде на найвищому рівні. Однак врахуйте, що він важкий, тому перевозити буде не дуже зручно.

Насос із пластику буде істотно легшим, проте корпус з пластмаси помітно поступається за міцністю. Його варто вибирати в тому випадку, якщо накачувати колеса потрібно лише іноді. Низька вага дозволить без проблем возити такий насос у машині та користуватися ним поза домом. Купити алюмінієвий підлоговий насос для велосипеда буде найбільш компромісним варіантом. Він поєднує в собі витривалість та невелику вагу. Тому підійде для більшості ситуацій (крім найнавантаженіших сценаріїв використання).

Від висоти насоса безпосередньо залежатиме об'єм повітря, який він заганятиме в колесо за один раз. Логічно подумати, що чим більше, то краще. Однак, на практиці ми не радили б вам занадто великий насос. Вам буде фізично важко прокачати великий обсяг повітря. Краще віддати перевагу середнім розмірам, щоб процес накачування не був надто трудомістким.

За принципом накачування велонасос стаціонарний підлоговий може бути односторонній або двосторонній. Двосторонній насос накачуватиме як при опусканні, так і при піднятті штанги. Це значно збільшує швидкість накачування, але ускладнює конструкцію насоса. Також вони вимагатимуть від вас більше фізичних зусиль. Такий варіант варто розглядати для великих коліс як у фетбайка.

Буде дуже корисно, якщо насос підлоговий йтиме з манометром. За допомогою нього ви можете точно контролювати тиск, а не визначати його "на дотик". Зазвичай манометр встановлюється у нижній частині насоса, інколи ж може бути вмонтований у штангу.

Які ще особливості може мати підлоговий насос для велосипеда?

Якщо ви підбираєте варіант для частого користування або майстерні, дуже важливо, щоб насос був зручним у використанні. Наприклад, гумова ручка дозволить надійніше утримувати його під час накачування. А широкі підніжки забезпечать добру фіксацію ногами. Подбайте, щоб насос був зручним саме для вас. Так як після десятого або двадцятого колеса ви помічатимете кожну ваду в його ергономіці.

➜ Які купити недорогі Насоси підлогові у 2024 році?
➜ Яка ціна на Насоси підлогові?
❤️ Чому варто обрати Насоси підлогові у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram