Велосипедні мастила, хімія

228 товарів
Бренд: Tektro
Код: Tektro Fluid
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Juice Lubes
Код: 5060268 052147 (CJX1)
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Finish Line
Код: LUB-88-96
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Finish Line
Код: LUBR-08-04
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Finish Line
Код: LUBR-08-02
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Рухливі вузли велосипеда вразливі до іржі, до появи якої призводить регулярний контакт із вологою й пилом. Додаткової шкоди завдає постійне тертя — основна причина зносу більшості комплектуючих. Захистити байк від корозії й руйнування покликана велохімія. Шар мастильного матеріалу протистоїть роз’їдаючому впливу бруду, зменшує тертя, перешкоджає заклинюванню. Деякі байки потребують додаткових засобів — вилочних мастил і гальмівних рідин.

Яке велосипедне мастило купити

У велоіндустрії використовується безліч засобів. Відповідний препарат можна визначити за складом або призначенням, яке часто вказується виробником на упаковці. Основні різновиди такі:

  • Рідке мастило для велосипеда. Залежно від ступеня в’язкості бере участь в обробці втулок, шарикопідшипників, гальмівних ручок і перемикачів швидкостей. Мастило не повинно контактувати з покришками.
  • Густий (консистентний) засіб. Використовується при консервації ланцюга, змазуванні різьбових з’єднань та інших вузлів із невеликою швидкістю обертання. Густа консистенція викликає деякі складнощі з нанесенням.
  • Двокомпонентний препарат. Застосовується в догляді за гальмівними важелями, ланцюгом і багатьма іншими елементами. Спреї незамінні при підготовці до сезонного зберігання.

Як часто потрібне велосипедне мастило

У міру розвитку конструкції велосипеда зменшується число вузлів, які потребують регулярної обробки. Сучасні велосипедисти витрачають на обслуговування набагато менше часу, ніж усього десятиліття тому. Обробка велосипеда відбувається наступним чином:

  • Ланцюг раз в 100–200 км змащується складом для сухої або дощової погоди (залежить від сезону).
  • Втулки потребують регулярного очищення й мастил при частому катанні по бруду.
  • Масло у вилці підлягає заміні відповідно до рекомендацій виробника.
  • Гідравлічні гальма бажано прокачувати кожні 1–2 сезони.
  • Інші елементи обробляються не рідше разу на сезон.

Продаж велоаксесуарів онлайн

Інтернет-магазин VeloGO пропонує великий вибір спеціалізованої хімії, яку повинен мати на полиці кожен власник двоколісного транспорту. Будь-яке мастило для велосипеда, купити яке можна на нашому сайті, зроблене перевіреним брендом, включаючи Finish Line і Hanseline. Товари розсортовані за призначенням і супроводжуються докладним описом. Уточнити інформацію можна в консультантів по телефону.

➜ Велосипедні мастила, хімія – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Велосипедні мастила, хімія у 2024 році?
➜ Яка ціна на Велосипедні мастила, хімія?
❤️ Чому варто обрати Велосипедні мастила, хімія у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram