Перемикачі задні

163 товари
Бренд: Shimano
Код: ERDTY300D
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Shimano
Код: IRD4700GS
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

На більшості сучасних байків реалізована можливість регулювати швидкісний режим. Зміна передачі відбувається завдяки пристрою, який з’явився в середині XX століття під назвою задня перекидка. Спереду розташовується схожий елемент з меншим функціоналом, тому особлива увага приділяється вибору заднього компонента. При покупці важливо оцінити сумісність комплектуючих з велосипедом.

Як влаштований задній перемикач, ціна вироби

Елемент виконує дві важливі функції: переміщення ланцюга по заднім зіркам і забезпечення його достатнього натягу. Щоб справлятися з другим завданням, перемикач оснащений спеціальною рамкою. Решта складових такі:

  • Два ролика, що натягують ланцюг.
  • Паралелограмний механізм з посиленою пружиною.
  • Система кріплення до рами через особливий тримач, що зветься «півнем».

Особливості конструкції перемикача обумовлені його специфічними функціями і розташуванням в потенційно вразливій точці. Вартість компонента залежить від довговічності, ємності та інших характеристик.

Як купити задній перемикач на велосипед без помилки

Установка невірно підібраних комплектуючих неможлива або загрожує швидким зносом. Оновлюючи трансмісію, слід враховувати сумісність виробу з наступними параметрами:

  • Тип велосипеда. Випускаються окремі варіанти для шосейних і MTB-байків.
  • Спосіб кріплення. Тримач буває знімним або незнімним, також можливий монтаж безпосередньо на раму.
  • Розмір найменшої та найбільшої зірки. Визначається ємністю перекидання.
  • Крок другий перекидання. Устаткування різних моделей і брендів часто не сполучається.

Також не можна забувати про матеріал. Бюджетні моделі виконані зі сталі, алюміній вважається золотою серединою. Надміцні компоненти преміум-класу складаються з титану і карбону.

Продаж, установка і налаштування комплектуючих

Кілька брендів міцно тримають лідерство на ринку велозапчастин. В інтернет-магазині VeloGO представлена продукція найкращих світових виробників, включаючи останні моделі японської марки Shimano. Кожен товар забезпечений наочним фото, коротким описом та переліком характеристик. Щоб купити задній перемикач швидкостей на велосипед, залиште онлайн-замовлення або зв’яжіться з менеджерами по телефону. Домовитися про встановлення запчастини в майстерні можна тими ж способами.

➜ Які купити недорогі Перемикачі задні у 2024 році?
➜ Яка ціна на Перемикачі задні?
❤️ Чому варто обрати Перемикачі задні у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram