Обмотки керма

132 товари

Кермо "дроп-бар" - це візитна картка шосейного велосипеда. Він дає масу переваг, пов'язаних із зручністю та ефективністю в поїздках. Обмотка на кермо велосипеда також вирішує кілька важливих завдань. Якщо правильно підійти до її підбору, то ваші руки, напевно, скажуть вам спасибі. Бо менше втомлюватимуться і натиратимуться при тривалих заїздах. Також сучасна обмотка – це предмет стилю, за допомогою якого можна освіжити зовнішність вашого велосипеда. А також зробити його оригінальнішим.

Обмотка керма велосипеда: вибираємо ідеальне

Головне завдання обмотки – це забезпечити ідеальне зчеплення рук та керма. Щоб руки надійно утримували кермо і не ковзали. Якісна обмотка ніколи не доставить дискомфорту - руки не потітимуть від неї навіть у спеку. Товщина – мабуть, основний параметр, за яким підбирається обмотка для керма шосейного та гравійного велосипеда. Наприклад, для гравійника найкраще взяти товщу обмотку, адже вона буде краще пом'якшувати. Навіть якщо ви катаєтеся дорогами, то не зайвим буде придбати трохи м'якшу і товсту обмотку на велосипед. Адже асфальт не завжди буває ідеальним. Тому про комфорт забувати ніколи не варто.

Також на вибір впливає, чи катаєтесь ви в рукавичках або ж віддаєте перевагу їзді без них. Для катання у рукавичках можна взяти обмотку, структура якої нагадує шкіру. Вона може виконуватися в різних кольорових рішеннях. Так що вам не важко вибрати відповідну. Для тих, хто вважає за краще кататися без рукавичок, найкраще підійде обмотка із замшевою структурою. Вона дуже приємна на дотик і чудово вбирає піт. З нею у вас не виникне ситуацій, коли руки почнуть ковзати по керму.

У нашому інтернет-магазині Велого точно знайдеться ваша ідеальна обмотка на кермо шосейного велосипеда і купити її можна в два кліки. Якщо у вас виникли запитання, ви завжди можете звернутися до наших консультантів. Багато хто задається питанням, як правильно намотати нову обмотку. Найголовніше правило - починати з нижньої частини керма і намотувати у напрямку від себе. Також простежте, щоб крок витка був рівномірним. Це дуже добре відстежується як візуально, так і на дотик. Після намотування обов'язково закріпіть закінчення ізолентою та надягніть заглушки, які постачаються в комплекті з обмоткою.

➜ Обмотки керма – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Обмотки керма у 2024 році?
➜ Яка ціна на Обмотки керма?
❤️ Чому варто обрати Обмотки керма у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram