Ланцюги 11 швидкостей

31 товар
Бренд: Shimano
Код: ICNHG70111116Q
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Shimano
Код: ICNLG500138Q
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: SRAM
Код: 00.2518.004.010
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань

Трансмісії із системами на 11 зірок дозволяють підібрати ідеальну передачу практично в будь-яких умовах. Однак перемикання передач включає дуже багато витратних деталей, які потрібно періодично змінювати. Ланцюг на 11 швидкостей - вузол, який зазнає серйозних навантажень. Саме тому дуже важливо стежити за її станом та вчасно змінювати, не чекаючи повного зношування. Інакше окрім ланцюга доведеться замінити ще й деякі інші деталі, які коштують суттєво дорожче.

Чому потрібно своєчасно змінювати ланцюг 11 швидкостей?

Деякі велосипедисти думають, що міняти ланцюг потрібно лише після появи візуальних ознак зношування. Однак це дуже шкідлива практика, яка зменшує термін служби всієї трансмісії. Ланцюг велосипедний 11 швидкостей має певний інтервал розтягування, при якому не шкодить зіркам касети та шатунів. Якщо ж знос ланцюга вийшов у так звану “червону зону”, вона починає сточувати зірки касети під себе. Це дуже шкодить стану зірок і є дуже великий ризик, що з новим ланцюгом така касета вже не коректно працюватиме. Щоб такого не сталося, потрібно змінювати ланцюг до того, як він переросте.

Як використовувати ланцюг для велосипеда 11 швидкостей, щоб продовжити життя касеті

Багато професійних велосипедистів використовують цей лайфхак на постійній основі. Для цього необхідно придбати кілька ланцюгів відразу і змінювати їх через певний показник пробігу. Цей інтервал може коливатися від 500 до 1500 км залежно від навантаженості. У чому сенс використовувати ланцюг на велосипед під 11 швидкостей у кількості кілька штук? Вся справа в тому, що за рахунок кількох ланцюгів ви не дозволяєте жодному з них виходити в "червону зону" - критична межа зношування, при якому починає зношуватися касета. Коли всі ланцюги проходять по 1500-2000 км, то касета проходить вже до 6-7 тисяч. Це вдвічі більше, ніж їздити 3-4 тисячі кілометрів на одному ланцюгу, при цьому повністю зносити касету. Після такого циклу ланцюги змінюються на нові, а касета продовжує жити.

Велоланцюг 11 швидкостей: як визначити знос?

Ступінь зношування можна визначити як візуально, так і за допомогою інструментів. Візуальні чинники виявляються коли ланцюг має досить серйозне зношування, при якому його варто негайно поміняти. У цій ситуації вже можливе зношування касети. За такими візуальними факторами можна судити про зношеність ланцюга:

  • 11 швидкісний ланцюг помітно провисає над пером велосипеда
  • Під час їзди педалі постійно проскакують
  • Істотно знижується якість перемикання

Якщо ланцюг сильно зношений, то швидкість роботи трансмісії не вплине заміна тросів. Саме тому важливо знати про ступінь зношеності заздалегідь, коли ланцюг ще не почав зношувати зірки. Робиться це за допомогою калібру.

Перш ніж купити потрібний ланцюг на 11 швидкостей, потрібно розуміти, що вони існують для гірського та шосейного велосипеда. Наприклад, для шосе вона може бути полегшеною, що може позначитися на терміні служби. Тому для кожного типу велосипеда потрібно придбати свій вело ланцюг під 11 швидкостей і ціна їх залежатиме від технологій виготовлення.

Ось кілька параметрів, які можуть вплинути на підсумкову вартість:

  • Колір ланцюга
  • Технології для полегшення ваги
  • Рівень обладнання

Під кольором розуміється покриття, яке наноситься на поверхню ланцюга. Наприклад, хромовані ланцюги менш схильні до корозії, тому вартість їх буде вищою. На багатьох шосейних ланцюгах фрезеруються додаткові отвори для зменшення ваги, що також впливає на вартість. Від рівня обладнання залежатиме, скільки складних технічних процесів застосовувалося під час виробництва. Чим вищий рівень - тим легший і міцніший ланцюг.

➜ Ланцюги 11 швидкостей – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Ланцюги 11 швидкостей у 2024 році?
➜ Яка ціна на Ланцюги 11 швидкостей?
❤️ Чому варто обрати Ланцюги 11 швидкостей у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram