Термофутболки

40 товарів
Бренд: Assos
Код: P11.40.428.57.0
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lasting
Код: 002.001.0434
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lasting
Код: 002.001.4034
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lasting
Код: 002.001.1273
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lasting
Код: 002.001.5353
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lasting
Код: 002.001.4421
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lasting
Код: 002.001.2998
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lasting
Код: 002.001.1284
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lasting
Код: 002.001.5112
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Pearl iZUMi
Код: P11122106508XL
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lasting
Код: 002.001.3441
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

У житті кожної активної людини настає момент, коли вона вирішує перейти на спеціальне спортивне екіпірування. Термофутболки стануть впевненим початком переходу на новий рівень. У якому ви досягатимете ще більших результатів і просто почуватиметеся краще. Таке екіпірування розроблене з урахуванням усіх потреб спортсмена. Так що заняття на свіжому повітрі або в залі з ними будуть на порядок комфортніше.

Що таке термофутболка?

У нашій країні приставку термо підставляють до всього одягу, який здатний утримувати тепло. Однак теплозберігаючі властивості – це далеко не основна функція таких футболок. І працює вона не зовсім так, як від неї очікують. Ось дві основні властивості, заради яких варто купити собі термофутболку:

  • Теплозбереження - тіло не буде занадто швидко остигати, навіть якщо ви спітнієте і потім зупинитесь.
  • Потовідведення – під час активного бігу чи роботи у залі піт не затримуватиметься на тілі.

Найголовніша причина застуди під час занять спортом – тіло швидко охолоджується після закінчення тренування. І якщо довгий час перебувати на вулиці, то вітер може зіграти злий жарт. Отже, термофутболка для велосипеда - це цілком розумна покупка, тому що в поїздках дуже часто доводиться зупинятися. Її тканина швидко вбирає піт і охолодження не буде таким швидким. Та й відчуття мокрого тіла теж не буде, адже воно далеко не найприємніше.

Термофутболка для велоспорту: види та відмінності

Як і для інших видів спорту, такі футболки можуть бути виконані з різної тканини і виконувати різні функції. Усього існує три види таких виробів:

  • Теплозберігаючі – націлені на максимальну підтримку комфортної температури тіла.
  • Потовідвідні – швидко відводять зайву вологу від тіла.
  • Комбіновані – виконують відразу дві функції.

Теплозберігаюча футболка з термо властивостями розрахована на поїздки за холодної погоди, коли стовпчик термометра впевнено прагне нуля. Вони можуть бути виконані як з синтетичних тканин, так і з натуральних. Натуральні вовняні футболки добре зберігають тепло, але при інтенсивних навантаженнях можуть швидко намокнути. Тому замовити термо футболку із вовни найкраще для максимально холодної погоди, в яку ви тренуєтеся.

Для теплих весняних днів найкраще підійдуть синтетичні тканини. Вони дуже швидко сохнуть та відводять піт. У них ви точно не відчуватимете себе спітнілим. А тривала зупинка не загрожуватиме переохолодженням та застудою.

Комбіновані футболки шиють одразу з натуральних та синтетичних тканин. Вовна відмінно зігріватиме, а синтетика - забезпечуватиме ідеальне відведення вологи і посадку на тілі.

Як носиться велофутболка та інша термобілизна?

Щоб термо приносило максимум користі, потрібно його правильно носити. Ось два ключові принципи використання такого типу одягу:

  • Багатошаровість – у прохолодні дні термо використовується у складі кількох типів шарів одягу.
  • Облягаючий крій - термо працюватиме правильно, якщо ідеально прилягає до тіла.

Щоб добре почуватися в холодну погоду, потрібно одягатися в три шари, кожен з яких відповідає за свою важливу функцію. Найнижчий термошар - відводить піт. Середній – утеплює. А зовнішній стоїть на захисті від дощу та вітру.


Ціна термо футболки безпосередньо залежатиме від якості тканини. Дорога тканина ідеально сидітиме на тілі і не розтягуватиметься навіть після безлічі прань. Саме така модель може забезпечити максимальні зігрівальні та потовідвідні властивості.

➜ Термофутболки – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Термофутболки у 2024 році?
➜ Яка ціна на Термофутболки?
❤️ Чому варто обрати Термофутболки у VeloGO?