Перемикачі передні

88 товарів
Бренд: Shimano
Код: EFDR3000F
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Shimano
Код: IFDM6025E6
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Shimano
Код: IFD4700F
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Shimano
Код: EFDTZ510DSDM6
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Shimano
Код: EFDM3000TSX6
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Система перемикання швидкостей встановлена на більшості байків, виключаючи моделі для розмірених прогулянок по міських дорогах. За зміну передавального числа відповідає передній перемикач швидкостей і подібний елемент, розташований в задній частині велосипеда. Перші механізми, що регулюють крутний момент і частоту обертання, з’явилися в 1950 році. Сучасні моделі куди різноманітніші і складніші, що викликає деякі труднощі при виборі відповідного виробу.

Передній перекидач: конструкція і принцип роботи

Розташований спереду перемикач переводить верхню частину ланцюга між зірочками, отримуючи команду по тросику від ручки на кермі. Для коректної роботи пристрою потрібно правильно виставити його положення і регулярно підтягувати троси. Механізм влаштований досить просто і складається з наступних компонентів:

  • Рамка, через яку пропущений ланцюг.
  • Паралелограмний механізм, що утримує рамку на вертикальній осі.
  • Кріплення до велосипедної рами.

Є кілька способів встановити перемикач передач на велосипед. Спереду зазвичай використовуються болти, система E-Type, Braze-On або хомути. Тип кріплення повинен збігатися з конфігурацією байка.

Вибір перемикача переднього по характеристикам

Золоте правило: вибирати комплектуючі під параметри конкретного байка. Набутий навмання перемикач з великою ймовірністю не підійде під конструкцію велосипеда, через що швидко вийде з ладу або взагалі не зможе бути встановлений. Вибір повинен відбуватися за такими характеристиками:

  • Тип кріплення. Не всі байки мають відповідне посадочне місце.
  • Тип тяги. Тросик може бути підведений зверху чи знизу.
  • Сумісність з двома або трьома зірками спереду.
  • Кількість зірок ззаду. Цей показник впливає на розміри рамки і хід ланцюга.

Для коректної роботи системи бажано враховувати всі властивості. Розбіжність по довжині осі або різниці між зубцями може призвести до серйозних проблем.

Перевірений постачальник фірмових запчастин

Інтернет-магазин VeloGO допоможе відремонтувати або проапгрейдить улюблений байк. Перший крок до успіху – вибрати нові комплектуючі в онлайн-каталозі. Другий етап – купити передній перемикач швидкостей на велосипед з доставкою або замовити установку компонента. Монтажем і настроюванням запчастин займається веломайстерня, облаштована обладнанням вищого класу. Замовити товари і послуги можна онлайн або по телефону.

➜ Які купити недорогі Перемикачі передні у 2024 році?
➜ Яка ціна на Перемикачі передні?
❤️ Чому варто обрати Перемикачі передні у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram