Перемикачі задні 9 швидкостей

21 товар
Бренд: Shimano
Код: ERDR3000SS
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Shimano
Код: ERDM3100SGS
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: SRAM
Код: 00.7515.033.000
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: SRAM
Код: 00.7515.082.000
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Sun Race
Код: DERB-48-03
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань

Процес вибору нових деталей для перемикання – відповідальне завдання. Адже трансмісія – дуже злагоджений та точний механізм, і деталі в ній мають ідеально поєднуватись одне з одним. Задній перемикач 9 швидкостей – запчастина, яка потребує особливої уваги при виборі. Хоча цей механізм є цілком довговічним, все одно є багато причин для його заміни. Це може бути як фізичне зношування, так і апгрейд, щоб тренуватися ще ефективніше.

Задній перемикач на 9 швидкостей: важливі нюанси підбору виробника

Незалежно від причини заміни цієї деталі, потрібно знати основні параметри. Вони можуть визначати як призначення того чи іншого перемикача, так і його технічні особливості. Останні можуть бути дуже важливими для певних стилів їзди. Ось кілька ключових особливостей, за якими підбирається перемикач на 9 швидкостей задній:

  • Тип велосипеда
  • Кількість підтримуваних зірок
  • Максимальна зірка касети
  • Форма паралелограма

Насамперед дуже важливо не помилитися з призначенням перемикача. Щоб не було такої ситуації, коли перемикач шосейного велосипеда встановлюється на гірський. Адже MTB та Road перекидки мають зовсім різні параметри. Перемикач швидкостей на шосейний велосипед 9 швидкостей немає достатньої міцності для гірського велосипеда. Також він не розрахований на великі зірки касети, що використовуються у MTB. Щоб не допустити такої помилки, потрібно знати, які назви мають шосейні та гірські компоненти у різних виробників.

Якщо говорити про Shimano, то тут компоненти матимуть таку градацію:

  • Для MTB: групи Altus, Acera, Alivio.
  • Для шосе: групи Claris та Sora.

Вибираємо перемикач задній на 9 швидкостей за нюансом конструкції

Для точної та злагодженої роботи трансмісії важливо, щоб перекидання ідеально поєднувалося з використовуваною касетою, ланцюгом та манеткою. Перше і дуже важливе – всі ці елементи мають бути розраховані на однакову кількість передач. Інакше про точне перемикання можна буде лише мріяти.

Купити правильний задній перемикач велосипед на 9 швидкостей потрібно таким чином, щоб він підходив під максимальну зірку касети. Наприклад, якщо він підтримує зірку максимум 36 зубів, то з касетою 11-40 і більше можуть виникнути проблеми. Перекидка може просто не  в змозі перемістити ланцюг на такі великі зірки. Також така несумісність може закінчитися поломкою та заміною перемикача.

На стійкість до тряски дуже суттєво впливає форма корпусу, яку має задній перемикач на велосипед 9 швидкостей. Перекидки вищого класу виконані таким чином, щоб максимально протистояти трясці на нерівностях. У Shimano така технологія називається Shadow і вона чудово рятує на бездоріжжі. Ми рекомендуємо такі перемикачі всім, хто їздить гірським велосипедом і хоче більше ефективності перемикання на бездоріжжі.

Коли потрібно міняти перемикачі задні на 9 швидкостей?

Причин заміни найважливішої складової може бути кілька:

  • Фізичний знос від великого пробігу
  • Поломка внаслідок падіння
  • Апгрейд

Якщо перекидка пройшла десятки тисяч кілометрів, то якість перемикання може суттєво знизитися. Це пов'язано з тим, що під час тривалої експлуатації у з'єднаннях деталі з'являються люфти і вона більше не може забезпечити потрібну точність. Його можна змінити на модель вище рівнем. Це буде вже точніший і витриваліший перемикач на 9 швидкостей і ціна його буде вищою. Однак він зможе працювати набагато довше і при цьому буде легшим.

Дуже часто перемикачі виходять з ладу внаслідок невдалого падіння чи потрапляння до спиць. В обох випадках він може моментально зламатися або його робота стане вкрай незадовільною. Тут вже без заміни на нову деталь не обійтись.

➜ Перемикачі задні 9 швидкостей – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Перемикачі задні 9 швидкостей у 2024 році?
➜ Яка ціна на Перемикачі задні 9 швидкостей?
❤️ Чому варто обрати Перемикачі задні 9 швидкостей у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram